şükela:  tümü | bugün
259 entry daha
 • kendine kadar muhalif * boyu kadar muhalif * başınıza gelenler keder, kıspet mukadder ve at ahmet bey emmi. te afkur etmek lazım. pardon tevekkahkül aman işte nabarsan yap ötede orda
 • kimse sabrimizi sinamasin bey üzülmüs, bicak kemige dayanmis zaar.

  yanlis hatirlamiyorsam veren de alan da ayni kisi. 450 bin metrekare kamu alanina yasal olmayan yollarla dikilen "özel bir üniversite".
  acilisini gül ve erdogan birlikte yapmislardi. uslu cocuk ol diye vermisler, uslu durmayinca elinden almislar.
  devletin mali deniz, yemeyen keriz diyerek kamunun malina cökerken hic utanmadin. simdi de aglama bir zahmet.
 • aslında adamlar kendi çaplarında eğitime baya büyük bir yatırım yapmış ve nasıl bir rant varmış ki; dersanelerin kapatılmasından sonra ortalık savaş alanına dönmüştü, bakalım şimdi şehir üniversitesi’nin kapatılması ile bizleri neler bekliyor?
 • kırk kere yazdım, başbakanken paket ettiler sesini çıkaramadın şu saatten sonra neyin lafını ediyorsun ahmet.
 • tek temennim bu ve bunun gibi açıklamalarının çoğalması, söylemlerinde erdoğan’ı direkt hedef alması ve bu çıkışlarında sertliği arttırıp kirli çamaşırları açıklamasıdır.

  üç beş demeyip bölebildikleri kadar oy bölseler cumhur ittifakından kar...
 • kafa hiç basmıyor yeminle olum fetö dedikçe bizim salak millet bunları başkan değil fetö yapıyor zannediyor.
 • ahmet davutoğlu ruşen çakır'a konuk olduğunda ruşen çakır ona gayet net sormuştu. türkiye'nin sorunları ile ilgili tespitleriniz yerinde ama neden buna sebep olanı söyleyemiyorsunuz adını koyamıyorsunuz diye. ahmet davutoğlu yine okları erdoğan'a çevirmekten imtina ederek. bizim şahıslarla bir problemimiz yok ilkler üzerinden gidiyoruz. sayın cumhurbaşkanı öyledir böyledir falan etrafından dolaşmıştı sanırım. artık çizgiyi geçmişe benziyor. her halinden bu olayın onu ne kadar sinirlendirdiği belli. er ya da geç zaten bildiği bir olayı kabullenmesi güzel ancak erdoğan'ın ülkenin gidişatının temel sorunu olduğunu uzun süredir bilen ve dile getiren bizler için bu tutum değişikliği pek bir şey ifade etmiyor.

  aynı olay babacan için de geçerli. bak buradan bir ders çıkar. eğer olayın adını koymak için kuyruğuna basılmasını beklersen seni de ciddiye almayız. sizin "sayın cumhurbaşkanı ile hukukumuz var" diye başlayan cümleleriniz, sorunların sebeplerini başka yerde aramalarınız elbet yiyeceğiniz faşizan bir tokatla son bulur. o zaman da bazı şeyler için geç olabilir.
 • tebrik edilesidir.
  babacan gibi, dağılan seçmeni toparlamaya görevli saray projesi görünmekten uzaklaşmıştır en azından.
 • bir insan zamanında tanık olduğu, ortak olduğu diğer acılar karşısında sessiz kalmışsa şimdi ne yüzle açıklama yapabiliyor? zamanında kendi çıkarları için, içine sinmeyen kararları alırken susmuşsa, konuşamamışsa, reddetmemişse, karşı çıkamamışsa şimdi ne cüretle konuşuyor! can yanması neymiş, anlamıştır umarım. ortak olduğun birçok kararla hepimizin canı yandı. anlat anlat, kim dinleyecek seni şimdi?
 • utanmaz rezil. yüzsüz herif. bu açıklamaları maçan yiyorduysa bu karanlık düzenin en önemli çarklarından biriyken yapacaktın noter memuru. şimdi oy devşirmek için 10 takla atarken insanın azıcık yüzü kızarır.
20 entry daha