şükela:  tümü | bugün
 • tebrik edilesidir.
  babacan gibi, dağılan seçmeni toparlamaya görevli saray projesi görünmekten uzaklaşmıştır en azından.
 • bir insan zamanında tanık olduğu, ortak olduğu diğer acılar karşısında sessiz kalmışsa şimdi ne yüzle açıklama yapabiliyor? zamanında kendi çıkarları için, içine sinmeyen kararları alırken susmuşsa, konuşamamışsa, reddetmemişse, karşı çıkamamışsa şimdi ne cüretle konuşuyor! can yanması neymiş, anlamıştır umarım. ortak olduğun birçok kararla hepimizin canı yandı. anlat anlat, kim dinleyecek seni şimdi?
 • utanmaz rezil. yüzsüz herif. bu açıklamaları maçan yiyorduysa bu karanlık düzenin en önemli çarklarından biriyken yapacaktın noter memuru. şimdi oy devşirmek için 10 takla atarken insanın azıcık yüzü kızarır.
 • (bkz: ulan hepiniz oradaydınız be)

  şuncacık cahil aklımızla bile bizi bir türlü kandıramayanlar zamanında hepinizi tek tek kandırdı dimi. çünkü zamanında o pasta o kadar lezzetliydi ki, o kadar enfesti ki; o lezzetten dolayı uzun yıllar binlerce belki milyonlarca çocuğun geleceğini kararttınız. şimdi tabi devran döndü ve pasta küçüldü, artık paylaşılamaz hale gelince hepiniz bir anda mağdur oldunuz. o zamanında yediğiniz pastalar şimdi tırmalamaya başlayınca en dürüst siz olmaya başladınız. zamanında gözünüzü bürüyen hırs yüzünden ne genci, ne yaşlıyı, kimseyi dinlemiyordunuz, gözünün yaşına aldırış etmiyordunuz. şimdi neymiş "gençler hiç merak etmesin"miş. o gençler merak duygusunu çoktan unuttu başkanım. asıl mağdur olan işte o gençler. hatta yıllardır..

  samimiyetten fersah fersah uzak olan açıklamalar. yıllardır ne gençler, ne analar babalar telef oldu bu politikalardan. umurunuzda mıydı? hayır. neden? çünkü hiçbiri sizin çocuğunuz değildi, sizin ananız babanız değildi. geçiniz lütfen.
 • bence artik buyuk savas basliyor herkes kiliclarini cekmeye basladi.belli ki baya dokunmus ama bay planli bi konusma harekerler bile dusunulmus . sanki savas icin bahane arayan muhalefete bir guzel bir bahane oldu. ayrica bence artik merkez sag merkez sol gibi bariz bir gorusu savunanlardan ziyade daha ilimli bir siyasi ihtiyac var. bunu da akp den ayrilan iki isim aramaya baslamis gibi. ımamoglu ve mansur yavasda bu tarzda bir secim gecirdiler.
 • yaa davutoğlu, akp’deyken çok rahat konuşuyordun. ama çok pardon, adalet herkese lazım derken terörist oluyorduk biz.

  zamanında sorunu olanlar için yargı yolu açık demiştin.

  şimdi biz sana diyoruz, bak yargı yolu orada açık. hadi kullan bakalım.
 • o değil de,
  bu adamın ses tonu ve vurgularını duydukça içi çekilen, o sese tahammül edemeyen bir ben miyim ya? vasat erotik filmlerdeki anlatıcı ses, tam bir sapık sesi gibi gelmiyor mu bu ses size de ya?

  tanım: ahlaklı hiç kimseye kuş tutsa yaranma şansı kalmamış, ancak akp ile çatışmasında su veren itfaiyenin hortumunu kolektif olarak siktirtecek şahıs.
 • ülkede korkunç şeyler olduğunu kendisinin özel üniversitesine dokunulduğunda fark etmiş eski ak partili. yargı yolu açık sayın ahmet davutoğlu. hakkınızı yargıda arayın da biraz daha sinirleriniz bozulsun.

  biraz cesaretiniz var ise 'başbakanken ihalelerde neler döndüğünü gördüm' sözlerinizin gereğini yapın. bunu bu millete borçlu olmadığınızı mı düşünüyorsunuz? `terörle mücadele konusunda defterler açılırsa birçok insan insan yüzüne çıkamaz` derken neyi kastettiniz?

  tabi bunların yerine onediyo'ya çıkıp komikli tweet fikirlerini gençlere sorabilirsiniz.
 • "imamhatip mezunları ve başörtülü kardeşlerim" den sonrasını dinlemedim.
 • şehir üniversitesinin cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile kapatılmasından sonra bardağın taştığını gösteren eğrisiz açıklamadır.