• 1 yıl sonra rezalet başlığı açmak aklınıza gelmediyse eğer başlığın düzeltilmesi için moderatörleri göreve davet ediyorum.

hiçbir firmaya hakkınızı yedirmeyin parasını alırken beklemiyorlarsa sizde ürün için bu kadar beklememelisiniz.

ama pandemi sürecinde bütün kargo firmalarının büyük sıçtıgini da unutmamak lazım.
  • ekşi 'nin şikayetvar.com' a çevrilmeye başlandığı başlıklardan biridir.

ihtiyaç dahilinde ulaşılmak istenirse sevabına linki ekleyeyim.

https://www.sikayetvar.com/
  • edit: 2020 /

ben hayatımda bu kadar profesyonel olmayan bir marka daha görmedim. bundan 20 gün önce sipariş ettiğim ürün, 20 gündür bana gelmeye çalışıyor. gönderildi demelerine rağmen, kargo ile görüştüğümde kargonun henüz ürünü bershka'dan almadığı bilgisine ulaşıyorum. destek ekibinin hiç bir yetkisi yok, tamamen psikolog gibi dert dinleyip, derman bulmaya çalışıyorlar. -ki onu da asla bulamıyorlar. tam 13 kere yaptığım çağrı merkezi ile görüşmeler doğrultusunda, 20. günde de hala ürünümle ilgili hiç bir bilgiye ulaşamıyorum. stok var, kaybolmuş olamaz, o nedenle iadenizi de yapamıyoruz diyorlar, bekleyeceğiz diyorlar. 20 gündür bekliyorum zaten diyorum, biraz daha bekleyeceğiz diyorlar.
    sözüm şu ki, bu siteden ne indirim görürseniz görün, ne beğenirseniz beğenin asla alışveriş yapmayın. doğru düzgün hizmet veremiyorlar. boşu boşuna mağdur olursunuz, ne paranızı ne de ürününüzü alabilirsiniz.
    tüketici mahkemesine başvurmak yetmiyor, şikayet var'a yazmak yetmiyor, umurlarında bile değil, sadece siz yoruluyorsunuz.
    öyle rezil bir şirket.
    dikkat edin.
  • berkshka kim aq ?
    rezalet başlığı açıp firma tanıtımı yapmak.
  • her gün yaşanabilecek e-ticaret sitesi rezilliklerinden biri dahadır. ülkede hak arama metodu ne yazık ki şikayet yoluyla olduğu için açılmış haklı bir başlıktır. geçmiş olsun.
  • üzerinden bir yıl geçince hatırlanan rezillikler (bkz: 2020)
hesabın var mı? giriş yap