şükela:  tümü | bugün
  • kimsenin başlık açmaması ile kendimden şüphe etmeme sebep olan durum. bu binada deprem hissetmezdik üstelik. uğultulu titreşimli sallantı.

kandilli hala sessiz. denizli mi gerçekten? marmaris, iyi misiniz?

edit: demek başlık başa böyle kalıyormuş. yazıp kaçmış mı :)

edit 2: kandilli’den alınan bilgiye göre 2.2 büyüklüğünde denizli merkezli minik deprem. başka bir yerin büyük depremini hissetmediğimize sevindim. saygılar ve kapanış.
  • denizli'de ikamet eden içerik üretici insanları buraya davet ediyorum.
    tanım: iki kere yerin altından yumruk sesinin eşlik ettiği, sismik g.tlülerin başlığına uğramadığı deprem.
  • yavşak alt komşumuz yine bir şeyler mi deniyor derken deprem olmuş arkadaş. gürültülü sallandık. geçmiş olsun herkese
  • balkonda salıncak keyfi yaptığımdan olsa gerek hissedemedim. burdan depremden korkanlara da bir yöntem öğretmiş olayım. baktınız sallıyor hemen siz daha çok sallanmaya başlayın ve depremi hissetmeyin.

not: iş tekliflerine kapalıyım. pazartesi oksfortta çalışmaya başlıyorum.
  • sallantıdan beri başlığını arıyorum kesin açılmıştır diye, hatta kalabalık olmasın diye başlık açmadım.

ciddi derecede sallayan ve gariptir sesli şekilde gerçekleşen depremdir. merkezde kısa sürdü, umarım köylerde de hasar yoktur zira acıpayam ilçesi bu konuda oldukça mağdur geçen depremden dolayı.
  • evet entryler girildiyse şimdi kandilli'yi bekliyoruz. henüz deprem olurken açılan başlıklardan biridir.
  • başlıkta 2020 ifadesi de olmalıydı sevgili denizlili suserler. toyluğunuza veriyorum.
    (bkz: 30 haziran 2020 denizli depremi)
  • hiç hissetmezdik. yerden vurdu bu sefer güm diye... ben bu sıcakta olamaz ya gök gürüldüyor demiştim değilmiş. hâlâ depremi hissetmenin şokunu yaşıyorum.
  • çok gürültü yapıyordunuz, ben vurdum arkadaşlar..alt komşunuzum.
  • 2.2 nedir arkadaşım bir yerinize sensör mü taktınız dediğim deprem. ulan dünya 105 bin 444 kilometre hızla dönüyor onu hissetmiyorsunuz.