şükela:  tümü | bugün
 • fenerbahçe ile beşiktaş arasında kadıköy şükrü saraçoğlu stadında oynanacak lig karşılaşması. daha şimdiden biletleri biletix üzerinden satışa çıkarılmıştır.
 • kanımca sezonun ilk yarısının liderini belirleyecek maçtır.
  fenerbahçe 3 haftalık karadeniz gezisinden mutlu,huzurlu ve sağlıklı dönebilirse 30 kasım gecesi beşiktaş'ı kadıköyde çok zorlu bir gecenin bekleyeceği söylenebilir.
 • fenerbahçe 3 haftalık karadeniz gezisinden mutlu,huzurlu ve pek sağlıklı dönememiştir ama bu maçın kendi adına tamam mı devam mı tadında bir öneme sahip olması 30 kasım gecesi zago'suz beşiktaş'ı* kadıköy'de hala zor bir gecenin beklediğinin işaretçisidir.sezon başındaki iyimser havanın kaybolmaya başladığı şu günlerde fenerbahçe geçen seneki hezeyanlarla dolu kötü performansını anımsatmamak adına beşiktaş'ı kadıköyde yenmelidir.beşiktaş ise oturmuş ve kaliteli kadrosuyla elbet armut toplamayacaktır.güzel bir maç olacağa benzer.
 • kale arkası tribün (lise açık ve migros açık) biletlerinin tamamının satışa çıkarılmayarak ve bu sayede de erkenden (bundan 15 gün önce) tükenerek fenerbahçe taraftarını hem gaza getirmeye hem de satışa çıkmayan biletleri karaborsadan sürerek voliyi vurmaya yeltenen saygıdeğer yöneticilerin, son 3 maçta alınan 2 puan sayesinde bu hareketlerini geri alıp bittiği açıklanan biletleri dün itibariyle (26 kasim) tekrar satışa çıkardığı maçtır.
 • bizzat yerinden izleyeceğim karşılaşma. rize maçından çok daha iyi bir oyun ve rize maçındaki kadar iyi bir destekle fenerbahçe bu maçı rahat alır diye düşünüyorum. fenerbahçenin golleri rebrov ve pvh'dan gelir.
 • beşiktaşımızın galibiyeti ile sonuçlanacağını,fenerbahçeli taraftarların "yenilsen de yensen de taraftarin senle" tezahuratini yapacağını düşündüğüm karşılaşma...
 • fanatizme kapilmadan, "fener 5 ceker, besiktas 4 atar" diye cosmadan, lucescu'nun mantigini da unutmadan bakildiginda beraberlige ya da besiktas'in galibiyetine daha yakin olan mactir. besiktas su anda 1 mac fazlasiyla en yakin rakiplerinden 5 puan ondedir, bu durumda lucescu elbette ki besiktas'i fenerbahce'nin uzerine saldirtmayacak, iyi bildigi kontrollu futbolu uygulayacaktir. daum, fenerbahce seyircisinin de gaziyla besiktas'a saldirmaya kalkarsa bu besiktas'in ekmegine yag surecek, erken gelecek bir gol fenerbahce'nin moralini bozacaktir.

  fenerbahce'nin en buyuk dezavantaji, kadro yapisinin oturmamis olmasi ve tecrubesiz kalecisidir. ayrica maci kazanmak zorunda olmasi da negatif etki yapacak bir stres unsuru yaratabilir. fenerbahce'nin buyuk avantaji elbette seyircisidir, ancak besiktas son iki yildir ayni saha ve seyirci onunde galip geldiginden bu cok buyuk bir etki yaratmayacaktir.

  sonuc itibariyle, fenerbahce'nin rahat alacagi bir mac olmayacagi kesindir. pvh'nin frikikleri bu macin kritik noktalarindan birisidir, bunu da unutmayalim.
  sunu diyerek bitirebiliriz:
  (bkz: besiktas sen bizim herseyimizsin)
 • 90 dakikanin ardindan, turkiye super ligi 2003- 2004 futbol sezonun fiilen sona erecegi karsilasma.
 • ilginç bir şekilde çoğu spor yazarının ve sporseverin "aman fenerbahçe yensin ki lig erken bitmesin" diye görüş bildirdiği maç.bu beklentiyi dikkate alan bir hakem akşam sahaya çıkarsa maçın sonucu hakkında çok tartışma olacağa benzer.muhtelemen de maç berabere bitecektir.ne şiş ne kebap yanacaktır.
 • lucescu'nun klasik defans anlayi$i ve daha yolun ba$inda ele$tirilmeye ba$lanan daum'un varini yogunu ortaya koymasi ile birlikte, bayaa bi ceki$meli gececege benzeyen futbol kar$ila$masi.