şükela:  tümü | bugün
 • bu sabah uyandığımda farkına vardığım ilginç olay.

  aslında dün gece uyurken hiçbir sorun yoktu. mevcut düzene küfür ettim, su veren itfaiyenin hortumunu s*ktim, türkiyeden s*ktir olup gitmek başlığına yazdıklarınızı okudum ve yattım..

  sabah kalkıp aynaya baktığımda farkettim bendeki değişimi. baktığım heryerde büyük resmi görüyordum.

  ülkemizi çekemeyen dış mihraklara sövdüm, avrupa birliğine üye ülkeleri lanetledim, reisimize dua ettim, hükümet aleyhinde yazdığınız tüm entry'leri eksiledim ve lord eddard stark'ı badilere ekleyip; evden çıktım..

  ilk işim 2. el otopazarına gitmek oldu. ön camında kemal atatürk imzası olan toyotamı zararına satıp; tuğralı bir doblo aldım.
  hem zaten o imza da mustafa kemal'e ait değil. mustafa kemal kurtuluş savaşında ölmüş, yerine mason olan yossi kohen geçmiş..

  tuğralı doblomla iş yerime giderken; opet'e uğrayıp benzin almak istedim. aman allahım!!
  fetöcüler operasyon başlatıp; ülke ekonomisinin anasını sikmişler. benzin olmuş ateş pahası. neyse ki ben hep 50 liralık benzin alıyorum da çok etkilenmedim..

  ilk işim bir döviz bürosuna gidip dolarlarımı bozdurmak oldu. bu durumda elinde dolar tutan, dolar alan vatan hainidir çünkü. allah devletimize zeval vermesin.
  hem zaten kriz var falan diyorsunuz ya sizlere gülüp geçiyorum..
  kör cahiller sizi!!
  madem kriz var; bu kadar duble yol, bu kadar hizmet, bu köprüler hangi parayla?
  açın artık gözünüzü, büyük resmi görün..

  iş yerime vardığımda gördüğüm manzara inanılmazdı, gözyaşlarımı tutamadım.
  önceki hayatımda tekel bayii işletiyordum, allah affetsin. ne kadar aptalmışım..

  bütün içkileri döküp, şeytanı protesto ettim. tüm rafları gül suyu, makarna ve torku şeker ile doldurup televizyonu açtım. o da ne? afedersiniz halk tv.

  hemen a haberi açtım ve 15 temmuz için hazırlanan video klipleri izlemeye başladım.

  o sırada içeri 15-16 yaşlarında gayet alımlı ve evlilik yaşına gelmiş bir bayan girdi.
  siz ilk görüşte aşka inanır mısınız?
  üstelik onun da rızası var.
 • (bkz: gregor samsa)
 • gerçek akp'li olamamış bir yazarın hezeyanıdır çünkü her akp'li bilir ki "akp değil ak parti denilme zorunluluğu vardır." bkz
 • hicvi, ironisi bile iğrenç olan;
  allah yazdıysa bozsun...

  ancak anlatım başarılı.
 • gerçek akp'li olamamış bir yazarın hezeyanıdır çünkü dolarlarını bozdurmaktan bahsetmiştir. gerçek akp'li olsa dolarlarını bozdurmazdı.

  (bkz: amerikan dolarını en çok seven iller sıralaması)
 • bir gün herkes akp' li olacak. mecbursun çünkü.

  bir alışmışlar vatan haini lafına, sanırsın bir onlar vatan evladı. nasıl dejenere toplumu yarattılar herkes mal gibi izledi. arkadaşın eş dostun ile bir laf konuşuyorsun sorguluyorsun, sorguladığın an vatan hainisin, sorgulama devam et. lan o zaman insanı hayvandan ayıran tek yegane şey sorgulama değil mi? insan sorgulayan bir hayvan değil midir?