*

şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık 1 saat önce samsun hayal kahvesi'nde gerçekleşmiş hazin olaydır. silahlı saldırı ve pompalı tüfeklerin konuştuğu idda edilen ve bilgi kirliliğinin had safhada olduğu olay.
  • kerimcan durmaz suratindan yaralanmis.

harac davasidir diye dusunuyorum. gostere gostere o kadar para harcadiktan sonra birileri cokecekti. takipteyiz.

edit: hafif yaralanmis, ölüm iddialari yalanmis. haydi hayirli traslar.
  • fenomen diye bir insan hakkında "gebermiştir" diye dua edenlerin korkuttuğu, tiksindirdiği ;

dilerim gerçek olmayan haberdir.
  • çıkacak çivinin bile kalmadığını gösteren mevzu. aynı fikirde olmadığımız herkes ölsün çünkü evet. yoksa kendi bokumuzda nasıl boğulacağız ki?

zöge*:resmen homofobiklere batmış bir insanın yaşama hakkı. hani yasal olarak korunan... ama yasa ne yahu yeniyor muydu? sry.
  • küfür etmekten nefret eden biri olarak;

homofobik orospu çocuklarının saldırısına uğramış "insan" dır.

insan ulan insan. senin ananı mı tecavüz etti, sana yanlış kelime mi kullandı bu adam?
    hani senin inandığın dine göre her koyun kendi bacağından asılıyordu?

inandığım tek bir gerçek var. lgbt'den zarar gelmez. yapmayın be abi, zaten türkiye'de olmaları onlar için azap.. bari siz yapmayın.
  • bu gece samsun canik'teki hayal kahvesi'nde gerçekleşen olay.
  • hümanizminize sokturtmayın da bu arkadaşın başına bir şey gelmesi, yanarak ölen kızlarımızdan daha önemli değildir.

derdim lgbt, gaylik falan da değil.
    sırf bundan dolayı saldırı olmuşsa yapanların adiliği ortadadır.

benim kızdığım bu tipin haber olması, bu saldırının gündemde yer işgal etmesi...

ulan, herhangi bir insanın yaralanması ya da saldırıya uğraması da bu arkadaşa yapılanlardan daha önemsiz değildir.

sırf tuhaf konuşma yapısı, bazı ünlülerle takılması ve biraz da cinsel tercihi (ben demiyorum, kendi kendine "abla" diyor) ile öne çıkan biri en nihayetinde bu.

geçenlerde de çıkmış, muhafazakarım falan demiş sanırım. ya da bir tanıdığı buna benzer bir şeyler söylemiş. nasıl gülsem bilemedim okurken. neye inandıklarını bile bilmiyorlar, neyse, o konuya hiç girmiyorum.

bu topraklar neşet ertaş yetiştiriyor, yaşar kurt yetiştiriyor, cem karaca yetiştiriyor...
    fazıl say sürüldü be memleketten, buna saldırısı olsa ne, olmasa ne?

hassasiyetini öptüğümün ülkesi.
  • allah(?) korusun. haber doğru ise ve kerimcan eğer yaşamını yitirmiş ise, en fazla 5 dakika üç beş kanalda haberi yapılır. katili de reisler gibi bakılır içeride.

biz, bizden olmayanları harcamayı iyi biliriz çünkü.

(bkz: hande kader)
  • kerimcan durmaz kim lan?
    no face no name no tumblr adamım.
  • lan bu saatte kerimcan durmazla ne yapıyormuş millet dedirten saldırıdır.

ben çoktan battaniye altına girdim ısınmaya çalışıyorum, millet bu soğukta kerimcan durmazla parti yapıyor. ne boktan hayatım var.

ciddi birşey yoktur umarım.