şükela:  tümü | bugün
 • gerçekleştiği belirtiliyor. şu ülkede yaşamak her geçen gün zorlaşıyor.

  https://www.hurriyet.com.tr/…n-istifa-etti-40292524
 • (bkz: kına yakın)
 • muhalif söylemleri nedeniyle akut'a baskı yapıldığı için istifa etmiştir.

  2 yıl içerisinde 7000 metreden yüksek 5 dağa tırmanmış.

  everest dağı'na tırmanan ilk türk dağcı.

  dünya ki en zorlu tırmanşlardan sayılan 3 dağa oksijen desteksiz tırmanmış.

  akut' un kurucu üyelerindendir.

  "akut, kurulduğu günden bugüne dek gerçekleşen 2318 operasyonda 2415 kişiyi, 1051 hayvanı kurtarmış ve 297 ex bireyi de bulundukları yerden kurtararak sağlık ekiplerine teslim etmiştir."

  nasuh mahruki
 • liyakat sahibi insanların pasifize edilmelerine bir başka örnek olay.

  yakında akut kendisini fesih eder ve bu ülkenin en bilinçli en iyi organize olmuş kurtarma oluşumu tarihe karışır.

  uzun bir süredir bu ülkede ayakta kalmanın tek şart yandaş olmak. ne yaparsan yap, ne kadar başarılı olursan ol, hayat da kurtarsan ağzınla kuş da tutsan önemli değil artık. eğer yandaş değilsen ve hatta yanlışları dile getiren bir muhalif isen, işin bitmiştir. bu lt kültürün, yozlaşmanın intikamıdır.

  işin acı tarafı, nasuh mahrukilere bir şey olmaz. bugün onun hakkında atıp tutan ağzı kokmuş ayak takımı "yarın kimi yalasam da üç beş bişey gelse" diye kafasını yastığa koyarken, söz konusu kişi bir efsane, yaptığı işin en iyilerinden biri olarak hayatına devam edecektir; hem de istediği ülkede.
 • adam gibi adamları, memelekete halka faydası olan aydınlık beyinleri istemeyen engerekler tarafından getirilmiş olan durum.
  bunun için de abv!
 • sevgili nasuhi sen bir dünya vatandaşısın bugün gitsen abd vatandaşlığına başvursan seni havada kapar adamlar. ünlü bir dağcı, felaket anlarında insanlara yardım eden birisin. git kurtar kendini bu çomarlar burada bir birini yesin.
 • topluma faydasi dokunanlar akpnin yok etme politikasindan kurtulamaz.... bu kurum olur, kisi olur, golge veren agac olur, meydan olur fark etmez... yeter ki toplumda aydinlatma yarayacak bir seye hizmet etsin
 • nasuh mahrukinin dünya görüşüne epey uzağım. baştan söyleyeyim. akuta baskılar sonucu istifa etmenin akut açısından daha olumlu olacağını düşünmüs. bu baskıcı gafilleri anlamak mümkün değil. her şeyi bırakın depremi nasıl unuttunuz? akut en umutsuz anımızda gandalf gibi ufukta gözükmemiş miydi? bi günde mi peyda oldu bu dernek? burdaki emeği nasıl görmüyorsunuz? kaldı ki bu insanlar kendi menfaatleri için bir istekte bulundu mu bu toplumdan? sadece hizmet ettiler. vala çok üzülüyorum. nasuh bey size hakaret mi etti? hayır. sadece gördüğü yanlışları söyledi. yazık.
 • akut toptan kapatılsın zaten. enkaz altında kalırsak da süleymancilar ve nurcular çıkartır artık bizi.