şükela:  tümü | bugün
 • 3 aralık 2016 fenerbahçe beşiktaş maçı için bilet bekleyen beşiktaş taraftarını mağdur etmiş rezalettir.

  biletler satışa çıktığı saat 14'de anında bitmiş göründü ki duyduğum bir çook kişi için de böyle oldu. yani biletler satışa çıkmadı. muhtemelen derneklere ve kulübe yakın olanlara dağıtıldı.

  passolig maça gidenleri kontrol etmek karaborsayı bitirmek üzere gelmişken karaborsayı şahlandırdı adeta. şu an internette ticketbis e satılıyor 1000 tl civarı bilet fiyatları.

  kimsenin beşiktaş taraftarının duygularıyla oynamaya hakkı yok. insanların yıllardır beklediği bu maça gitme hakkını engellemeye hakkı yok. ben 3 yılda çoğu olimpiyatta olmaz üzere bir sürü maça gittim. bu maça gitmek en çok olimpiyat stadı yollarında kendini paralayan kişilerin hakkıdır.

  bu bir rezalettir. insanları maçlardan statlardan soğutmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. seneye stadı dolduramayınca umarım aklınız başınıza gelir.
 • ticketbis gibi sitelere inanılmaması gereken rezalettir. biletler transfere kapalıdır.. yani o ticketbis üzerinden yapılan satışlar yalan.. veya passolig biletleri daha pahalıya ticketbis üzerinden yapıyor!!! başka açıklaması yok.

  6 blok birden dolu olarak satışa açılmasının nedeni de kaç gündür konuşulduğu gibi derneklerden ve gruplardan gelen listelere ayrılmış olmasıdır.

  kulüp açıklaması:
  fenerbahçe derbi maçı biletleri hakkında bilgilendirme
  beşiktaşımızın, spor toto süper lig’in 13. haftasında 3 aralık cumartesi günü saat 19.00'da deplasmanda fenerbahçe ile karşılaşacağı maçta taraftarlarımız için ayrılan biletler, www.passo.com.tr internet portalından satışa sunuldu. bilet fiyatı 107 tl'dir

  yasal olmayan internet siteleri ya da kişilerden satın alınacağı düşünülen biletlerin transfer hakkı olmadığından, taraftarlarımızın mağdur olmamaları adına bu sitelerden yapılan satış ve duyurulara itibar edilmemesini rica ederiz.
 • ulan passolig'in yaptığınızı biletix yapmadı. gerçi eski biletix ekibini passolig'e transfer ettiler, bütün işin ibneliğinin bilgi birikimini de böylece almışlardı ama bu kadar da haysiyetsizlik yapılmaz.
 • bana göre passolig rezaletinden ziyade beşiktaş yönetim rezaletidir. göstermelik olarak bile bilet satışı yapılmadı. böyle bir aymazlık olabilir mi aklım almıyor ya. çiftlik mi lan burası? aşırı canımı sıktı bu olay. tüm biletleri peşkeş çekenlerin allah belasını versin.
 • (bkz: 30 kasım 2016 beşiktaş rezaleti) olarak adlandırılması gereken vaka. passo'dan çok kulubün inisiyatifi doğrultusunda yaşandığı açık. sakinleştiğimde daha uzun yazacağım. bu konuyu yönetime taşıyamaz, derdimi dökemezsem gözlerim açık gider.
 • rezalet değil olsa olsa "30 kasım 2016 passolig kıyağı" olur.

  adamlar cebinizdeki paranın boşa gitmesine engel olmuşlar ne rezaleti. geleceksiniz postayı yiyip döneceksiniz. olan sizin paranıza olacak sonra.

  tiner, bonzai gibi şeylere harcamaya devam edin işte o parayı. bundan ala kıyak mı olur.
 • bi tanıdığımdan aldığım haber, kulübün biletleri çekip çoktaaaan dağıttığı yönünde. alayının amına koyayım tekrar. biz enayi gibi soğukta yağmurda çamurda olimpiyat yollarını başakşehir yollarını aşındıralım onların yaptığına bak.
 • seri sayfa yenileyerek bekledim biletlerin çıkmasını. sisteme bir dakika erken, yani 13.59'da düştü maç. ilk girenim muhtemelen siteye. ve tamamı kırmızıydı koltukların. alma niyeti olan hiçbir arkadaşım da bilet alamadı.

  passolig'in olayı bu işte. adam kayırmanın, karaborsanın sistemlisi.
 • kulüp dernekler için kontenjan ayırıyor ve passocular genel satışa açılmadan biletleri bu kişiler üzerine kaydediyorlar. para hesaplarından düşüyor *veya parayı kişiler derneklere, dernekler de kulübe veriyor ve elden toplayıp passo'ya veriliyor. sistem bilet kalmayacak önemli maçlar için genel olarak böyle işliyor.

  kulüp zarar etmiyor veya biletler peşkeş çekilmiyor. kimseye bedava bilet de verilmiyor. belki çok çok istisna misafir kontenjanları olabilir, onlar da kayıt altındadır muhakkak. bu biletler karaborsacılara da verilmiyor. bilet satış işini iç sahada kombinesi olanlar yapıyor genel olarak.

  bilet bulunmadığından kızmakta haklı olabilirsiniz. ben hiç böyle bilet almadım ama sistemin böyle işlediğini derneklerle irtibatı olan kişiler zaten biliyorlar. ha bence kulüp zarara uğratılmıyor veya kulübe zarar verecek taraftar stada giremiyor, bu iyi birşey. öte yandan maça gitme özgürlüğünün elden alınması doğru değil. iç saha bilet fiyatları zaten belli bir seçkinlik sağlıyor.

  böyle çok talep olan maçlara bilet almak isterseniz derneklere yakın durun derim. parası karşılığında bilet bulma ihtimaliniz artacaktır.

  edit: bir uyarı üzerine eklendi.