şükela:  tümü | bugün
  • kargonun metro turizmi olan yurtiçi kargo ile bir çalışanın yaptığı terbiyesizliktir.

edit: düzeltme
  • aramızda hala yurtiçi kargo kullananlar var...
  • müşteri memnuniyeti yerlerde olan, rezalet işletilen bir çok kurum var. yurtiçi kargo ve metro turizm bunlardan bazıları. buna karşın en çok da bu kullanılıyor ne hikmetse. kullanmayın, boykot edin. ben, sadece yurtiçi kargo anlaşmalı olan hiçbir alışveriş sitesinden hizmet almıyorum mesela.

böyle sürekli tek tek rezalet tespit etmekle çözülmez bu iş. ayakta kalmaları bizim paramıza bağlı.
  • göremedik. @ebrununbu adlı kişinin tweetleri gizlidir.
  • ben anlamıyorum bu kadar büyük bi şirketin hiç mi halkla ilişkiler uzmanı yok, hiç mi böyle şeyleri yönetim kurulunda tartışmıyorlar.
    marka değerin yerlerde, internetten sipariş verirken anlaşmalı kargo sensen vazgeçenler var, sosyal medya böyle rezaletlerinle dolu, zaten eve gelip bulamadık yalanını bilmeyen yok ama yarın çıkar o müşteri de bıdı bıdı yapıp çalışanımızı tahrik etmişti derler.
    ne bir özür, ne bir yeniden yapılanma, çalışanları eğitme, ne bir biz bi yerde yanlış yapıyoruz sanki düşüncesi.
    hatayı kabul edip geri adım atmamak kanımızda var, sonuna kadar inkar.
  • bugünün rezilligi başlığı ne diyordum ki çok geçmeden oluşturulmuş başlık videoya çeken şahıs çok mu normal onu da bi sorgulamak lazım.
  • (bkz: #64482507)

*** dikkat! bkz'da belirtilen entry uzundur. durumu olmayanlar okumasin. ozet gec diyenler icin: yurtici kargo igrenctir. kullanmayin kullandirtmayin. aras ve mng kullanin. yurtici kargo batsin. lutfen batsin. amin. ***