şükela:  tümü | bugün
 • içerisinde kemal kılıçdaroğlu için "bu kadar önemli görevlerde bulunan birisinin 'ben yanıltıldım' demeye hakkı yoktur" gibi bir utanmaz ifadeyi barındıran açıklamalardır. daha neler neler var misal kılıçdaroğluna münafık da diyor.

  buradan buyrun.

  azıcık akıl azıcık izan cumhurbaşkanı kandırıldık dediğinde bunu cumhurbaşkanına söyleyememiş kişi gelmiş kılıçdaroğluna bu şekilde saldırıyor. daha sonra editleyeceğim yine şu an elim ayağım titriyor daha fazla yazamayacağım.

  edit: bu açıklamaların üzerine söylenecek tonla söz var. bekir bozdağın fetöcülüğü var, yandaş gazetelerin manşetten iki gündür kılıçdaroğluna yönelik çok ağır hakaretleri var ki bunların üç buçuk durumundan geldiğini biliyoruz, zarrabın 24 peygambere yakarana kadar allaha yakarmasının mahkemede ete kemiğe bürünmesi var, azerbaycandaki haber sitelerinin bile bizimle alay etmesi var, varoğlu var. konuşacak çok şey var ama sıkıldık be. değil mi? valla ben çok sıkıldım. siz de söylüyorsunuz ya hepimizi korkunç şekilde aptal yerine koymaları artık dayanılır gibi değil. sadece bununla da kalsa iyi. eve gidip televizyonu açamıyoruz artık. her yerde çiğlik var vasatlık var. üniversitede okuyan arkadaşlar aldıkları eğitimden büyük umutlarla geldikleri akademinin halinden memnun değiller. bir şeyler yapmak isteyenlerin önüne koyulan taşlar gencecik yaşlarında bu insanları umutsuz ve biçare bıraktı. hem de en güzel en üretken çağlarında. çalışanlar iş yerlerinde eş dost kayırmalarını emeğin karşılığının alınamadığını gördükçe gelecekleri adına çocukları adına yaşlı anne babaları adına umutsuzluğa düşüyor. sokağa arkadaşımızla eşimizle çıkmaya korkuyoruz be ötesi var mı? daha uzatmayacağım her şeyi zaten biliyorsunuz birlikte yaşıyoruz. ancak benim diyeceğim bir şey var. bu karşımızdaki akılsız sağa sola saldırmalar falan bana zehirlenen haşerelerin sağa sola çılgınca koşuşturmalarını hatırlatıyor. görmüşsünüzdür muhakkak, bir düşünün o görüntüyü inanın aynısı.
  bu yüzden birazcık daha katlanmamız lazım buna, sadece birazcık daha. kısacık bir zaman kaldı ve bu süreçte "alaturka führerin mafya iktidarı" en ahlaksız şekilde saldıracak bize. buna dayanmamız gerek.
  ama neyle? bence ilkelerle.

  bu kısacık zamanda daha çok yuh artık diyeceğiz akıl sağlımız zorlanacak ohoooo daha neler neler hepsini hızlandırılmış şekilde yaşayacağız. bunlara dayanmak için şahıslara değil de ilkelere yaslanalım ve tüm bu kötülüklerin üzerine doğacak günü bu kez geçmişten ders alarak işçi arıların hassasiyetiyle hepimizin üzerinde uzlaşacağı ilkelerle kuralım. bugünler geçecek geçiyor hepsi birbirini satıyor işte artık önemli olan yarını nasıl kuracağımız ona karar verelim.
 • insan karaktersiz olunca böyle yüzsüz açıklamalar yapabiliyor. ölü sevici.
 • ne bekliyordunuz ki acaba ?
 • bu beyanat hakkında yorum yapmak teorik ve de pratik anlamda mümkün değildir. nokta
 • amerika' da ki zarrab davasinin hakimini, savcisini, federal taniklarini, jurinin bazilarini ve mubasiri, isik hiziyla fetö ye bagladigi aciklamalardir. akil sagligi yerinde olan herkese " pes " dedirtecek mahiyettedir.
 • bir akp'li milletvekiline yakışan şekilde konuşmuştur .

  artık nasıl anlarsanız .
 • tabii tabii

  ana muhalefet liderliği, cumhurbaşkanlığından, başbakanlıktan, adalet bakanlığından vs. daha kritik bir görev. resmen aklımızla alay ediyorlar.

  ama sorsan onlar kandırıldı, kılıçdar yanıltıldı(!). ikisi aynı şey değil...

  (bkz: kandırıldım demedim, yanıltıldım dedim)

  ey kılıçdaroğlu, ne duruyorsun? yayınla belgeleri sen de...böyle beklediğin müddetçe adamların kamuoyunda oluşturmaya çalıştığı algının doğru olduğunu düşünmeye başlayacak millet...
 • akparti'nin taktiğini açığa çıkaran açıklama "belgeleri mahkemeye ver kılıştar".

  mahkemeden o kadar eminler ki belgelerin elden çıktığı anda yok hükmünde olacağını biliyorlar tabi.
 • inanması güç bir gaf yapmıştır. " bu kadar önemli görevlerde bulunan birisinin ben yanıltıldım demeye hakkı yoktur" demiştir. nedense "kandırıldık" olayı pek bi tanıdık geliyor. aaaa ama doğru bizim çaycı adnan abi demişti "kandırıldık" diye. zaten onun da çok önemli görevleri yok, o olmasa kendimiz gider alırız çayımızı canım. hem zaten ohal ler khk lar da adnan abi gibi halktan insanlar için. iyisi mi ben gidip suç duyurusunda bulunayım fetöcü diye...

  edit: yazım