şükela:  tümü | bugün
  • klasik bir fatih altaylı yazısı. bir hükümet gider, diğerine çalışır. zeki adam olduğu kuşkusuz, paradan önemli bir şey varsa o da güçtür, ve adam güçlünün yanında. ne zamanki akp hükümeti zayıflar, o zaman aleyhine yazılar yazmaya başlar bu tipler. bir diğer örneği (bkz: ahmet hakan)
  • ülke zarar görecekse, daha doğrusu meşhur gemi batarken hepimiz batacaksak kimse bunun sorumluluğunu üstlenmeyecek mi? hep fetö, abd, israil. bakanlar çatır çatır rüşvet almış, ne bir yakalama emri ne suç duyurusu. sayın çağlayan gel anlat bakalım bu hayırsever hain ne diyor diyen yok. acaba başka isimler de mi çıkacak, bundan mı çekiniliyor da dava topyekün yok sayılmaya çabalanıyor.

bizim gemi çoktan battı, sizin gemiye hiç binemedik. ülke zarar görsün, millet zarar görsün elbette istemez kimse ancak sorumluları hesap versin istiyoruz. zamanında salıp hayırsever ilan etmesek ve yargılayıp bu bağlantıları bulsak bizim gemi battığı yerde kalacak ama sizin geminiz daha güçlü ilerleyecekti. artık geçmiş olsun, dipteyiz bekliyoruz. geminizle beraber gelin.
  • ozet geciyorum;

gemi batarsa hepimiz bogulacagiza getirmis. ben de bir vergi mukellefi olarak diyorum ki, o gemi bir batsin su tayyip ve surekasindan bir kurtulalim ben anafor riskini goze aliyorum. yeterki kurtulalim, butun cezalari ben ustlenmeye hazirim.
  • fatih'e ısmarlanmış yazıdır, sever böyle şeyleri
  • batarsa batsın şerefsiz haysiyetsiz onursuz yaşayacağıma öleyim kurtuluş savaşı şehitleri gibi
  • dipten bildiriyoruz halk olarak;

biz zaten battık. soydunuz soğana çevirdiniz. ilacımızı, soframızdaki lokmamızı, çocuğumuzun cebindeki harçlığı çaldınız.

siz de batın amk...
  • erdogan'in 15 yildir yaptiklarina cikip da "bunu sen simdi yapiyorsun da, bir gun sen gidersin ama turkiye'ye zarar getirir bu" diyememis tiplerin zirvasindan yazilmis bir kose yazisi.
  • zırva diye nitelendirdiğiniz aslında doğru dürüst köşe yazısını okumadığınız saygın bir gazeteci.
    adam her yıl en az 2 öngörüsünde haklı çıkıyor ama anlayabilene.
    o kadar önyargılısınız ki !