şükela:  tümü | bugün
  • kemal kılıçdaroğlu'ndan gelen, yeni belgeler olarak anlaşılabilecek sinyal.

“ilk açıklamadan bu yana belirlediğimiz bütün strateji tuttu. kim hangi konuşmayı yapacak o da bizim düşündüğümüz süreç içinde gerçekleşti. şimdi bir adımımız kaldı. o adımı da bugün yarın gerçekleştireceğiz. ondan sonra daha farklı bir şekilde toplumun önüne çıkacağım. şimdiden bir şey söylemeyeyim ama bir adım kaldı. bir şey daha olması lazım onu da gerçekleştireceğiz".
  • (bkz: hoaydooaaaa)
  • dahası da mı var dedirten durum.

arkadaş nasıl bir para varmış millette şaşılacak iş..
  • 1 haftada telef olan aktrollerin kaldıramayacağı sinyaldir.

bu kötülüğü onlara yapmayın sayın kılıçdaroğlu.

şaka şaka gönderin gelsin.
  • koca yilda bula bula niye reza’nin konustugu donemi buldugunu anlayamiyorum. yolauzluklarin hepsi gun yuzune ciksin benim de dileklerim bu yonde. ama evde cekirdek kalmadi. yetisemiyoruz gundeme.
    ana akim medyadan takip edersek hala baska gundem yasiyorlar. george orwell ne yazdiysa uygulamaya devam ediyorlar adeta. ama bir yandan da bakiyorum tarafsiz/muhalif medyaya firtinalar kopuyor. iddialar, demecler, yolsuzluk ustune korkmadan giden siyasiler...
    bugun yaptigi aciklamada kilicdaroglu suna da cevap verdi. belgeler feto’den falan gelmedi, vatanini seven burokratlar tarafindan ulasti dedi. bence bu cumle yeni belgelerden daha onemli. tipki reza’nin tapelerdeki konusmalar bana aittir dedigi gibi.
    cumhurbaskani belgeler aciklanmadan once su minvalde bir cumle soylemisti: aciklayacagi belgeler gecmise donuk olacak ve isitip isitip gundeme getirecek demisti. gercekten de belgeler 17-25 donemi ve civarinda gerceklesen olaylardi. yani tapeler hepsinin sahte oldugunun hukumet tarafindan aciklandigi olaylar. bugun baktiginizde reza davasi da ayni donemlerde gerceklesen olaylar. yani o donem olan olaylarin uzerine giderek yapiliyor butun bu itiraflar ve belgeli ispatlar. ama bunu ne yazik ki belirli kesime anlatmak imkansiz cunku onlarin nezdinde hala hersey sahte ve komplo.
    bu vatan bizim, bu devlet bizim. uzerinden nemalanan herkesin bu dunyada cezasini cekmesi dilegiyle...
  • ülkede güzel şeyler de oluyor dedirten haber.