şükela:  tümü | bugün
 • pizza pizza akçay şubesinde yaşanmış, aslında çok basit şekilde çözülebilecek bir sorunun şube tarafından edilen telefonla bizi sinirlendirmesiyle alakalı sıkıntıdır.

  yemek sepeti üzerinden online ödeme şeklinde sipariş verdik, neyse sipariş geldi getiren arkadaş "online ödeme olmuyomuş bizde nakit varsa o şekilde alalım" dedi. biz de haliyle ödemek istemedik ve "yemek sepetine sorabilirsiniz biz bu şekilde ödeme almıyoruz" şeklinde konuştu. biz de yemek sepetiyle iletişime geçtik ve bir sorun olmadığını, para ödemememizi söylediler. kurye şubeyi tekrar aradığında sorunun online ödemeden değil kendi web siteleri üzerinden olduğunu söyleyerek aşağı yukarı 10 dakika sonra pizzaları verip gitti. soğuk olduğunu söylememize rağmen değiştirelim gibi bir şey söylemedi.

  biz de yemeksepetiyle iletişime geçip pizzamızın soğuduğunu, sıcak pizza istediğimizin şubeye bildirilmesini istedik. akabinde şube müdürü tarafından arandık.

  şube müdürü oflaya puflaya anlattı da anlattı. 30-40 kişide daha online ödemeden sorun yaşadıklarını ve para alamadıklarını, bizim de böyle bir şey yaşamak istemiyorsak online ödeme yapmamamız gerektiğini söyledi. online ödeme yaptığımız için bi dayak yemediğimiz kaldı. kredi kartı seçeneği seçip kapıda ödeyecekmişiz. iki saat bunun bizimle ilgisi olmadığını söylememize rağmen uzattıkça uzattı.

  en sonunda sıkılmış olacak ki "o zaman siz pizzayı bütün halinde tamam olarak gelen kurye arkadaşımıza geri verin" dedi, "bütün olarak" diye tekrarladı. "biz yiyip mi göndericez?" deyince de normalde 20 dk civarı gelen siparişin 35-40 dakika süreceğini söyledi ve yine soğuk pizzaları "tamam olarak" teslim etmemizi söyledi, üslubunun hoş olmadığını ve şikayet edeceğimizi söylediğimizde ise "444 bilmemne bilmemne yi arayıp istediğiniz gibi şikayet edebilirsiniz iyi akşamlaar" diyerek yüzümüze kapattı.

  böyle müşteri memnuniyetinin m sinden haberi olmayan adamlar nasıl müdür oluyor anlayabilmiş değilim.

  özet geç diyenler için: kaba müdür telefonda artislik yaptı.

  edit: pizzalar geldi bilerek soğuk yollamış herif. vay arkadaş.
 • bütün olarak teslim edin kısmının üzerinde durulmuş rezalet gibi rezalet.