şükela:  tümü | bugün
 • saat 19.30'da yeni sivas 4 eylül stadında oynanacak maç, yayın beinsports 1. göztepe'miz de 6, sivasspor da 7 aktif covid 19 pozitif oyuncu var.
 • uefa avrupa liginde aldığı galibiyetle moral bulan şanlı sivassporumuz ,önemli eksik oyucularına rağmen yapacağı etkili strateji ile galibiyet için etkin bir oyun ortaya koyacaktır. ayrıca ligde evindeki ilk galibiyetini geçte olsa almış olacaktır,inşallah.

  şanlı sivassporumuzun muhtemel 11'i ; samassa, marcelo goiano, appindangoye, caner, uğur, claudemir, cofie, ninga, max gradel, yasin, kayode.
  bu arada gradelin bugün doğum günü.iyi ki doğdun reis.

  e: talihsiz bir biçimde mağlup olan şanlı sivassporumuz seriyi devam ettirerek içerideki galibiyet hasretine son vermemiştir. ligin daha doğrusu sezonun yoğun geçeceği bilindiği halde zevzek gibi yetersiz ve çok az sayıda transfer yapılması bu mağlubiyette etkili olmuştur.
 • sivasspor, experimental'in de belirttiği gibi bayadır evinde maç kazanamıyor.

  eskiden olsaydı "aman alirıza bey" derdim ama hepimiz * biliyoruz ki, rakibin olumsuz bir serisi varsa ve bu seri artık bozulmalıysa göztepe o seriyi bozar. mesela bu maç bugün değil de sivas'ın içeride oynayacağı iki maç sonra oynansa, arada oynanan maçlarda kazanamazdı sivas.

  ama tabii oynanmamış maçı kaybetmiş sayılmayız. umarım sivas soğuğundan sağ çıkar 3 puanı hanemize yazdırırız.
 • geçen sene şampiyonluğa oynayan sivasspor'un eski moduna girdiğinden mütevellit pek fazla entry girilmemeye başlanmış.
 • göztepe takımının halil akbunar'ın kafasıyla 81. dakikasında 1-0 öne geçtiği maç.

  sona erdiğinde sivasspor teknik direktörü rıza çalımbay geleneği bozmayarak yine hakem ağlamalarına başlayacaktır.
 • göztepe'nin attığı golün öncesinde bariz bir ofsayt var. yayıncı kuruluş bir kez gösterdi ama var'da hiç mi incelenmiyor anlamıyorum.

  şu pozisyonda var ofsaytı görmüyorsa insanlar doğal olarak art niyet ararlar.

  https://twitter.com/…tatus/1333474992231739395?s=20
 • sivasspor'un hakemler yüzünden kaybettiği maç. golden önce bariz ofsayt var ama neye yaradığını kimsenin anlamadığı var sistemi devreye girmedi. orada oturan hakemler kola çekirdek mi yapıyorlar?
 • 1-0 kazanarak çok önemli bir 3 puan aldığımız karşılaşma. ofsayt pozisyonunun üstüne 10 pas yapıyoruz top geri gidip geliyor resmen o yüzden vermediler doğru olanda buydu. az pozisyon veren ve bulan bir takım olduk. umarım galibiyetlere devam ederiz. halilin yerine senelerdir kanat alıyoruz ama senelerdir halil oynuyor bence oyunu da her sene üste çıktı. bu seneki performansı çok iyi topu tutuyor savunma yapıyor tehlike yaratıyor evet top eziyor ama ondan başka bişey yapan yok zaten seviyoruz böyle devam.
 • ülkeyi avrupa'da temsil eden takım sivasspor'un hakem tarafından doğrandığı maç.
  ki bu maçta değil beş maçtır ince ince doğranıyor sivas.
  galatasaray uefa kupası oynarken lig maçı ertelenir her maç penaltı verilirdi.
  şimdi adamlar adalet bekliyor şaka gibi.
  ondan sonra avrupa başarı bekle nah beklersiniz!
 • ofsayt var mı yok mu belli değil, çizgi çekilmeden yorum yapmak doğru değil. yine kısır futbol ile kazandık, sıkışık takvim de ne ertelemesi, zamanında gsfbjkts hepsinin maçları ertelendi, gsfbjkts karıştırmayın buraya. ekleme : var protokolü gereği atak başlangıcı hakemin yorumuna bırakılmış, atak başlangıcı atınça gelen geri pastan sonrası olarak sayılmış, önceki pozisyon için çizgi çekilmedi.