19 entry daha
  • deneyim bir sandık görevlisi ve seçmen olarak bu seçimlerde hile beklememekteyim. nedeni ise azıcık realist olun amk bu seçimde herkes sandık başında. ysk gereği zaten her sandıkta iki adet resmi sandık görevlisi var bunun yanında her siyasi partiden birer tane gözetmen var. her parti işi sıkı tutuyor akepe mehape cehape saadet hedepe'nin her sandıkta görevlisi var bunun yanında bilginiz vardır oy ve ötesi'nden gönüllüler var bunun yanında cemaatte sandıklarda birer tane görevli atadı özetle bu seçimlerde herhangi bir elektrik kesintisi oy çalma pusula kaçırma beklemiyorum amk her sandıkta 15 adam var kim nereye ne kaçırıyor? oy çalınma beklemiyorum ama oy sayılması bayağa uzaycaktır. nerde çokluk orda bokluk derler ya sayımda sürekli birileri itiraz edecek ve tekrar tekrar tekrar sayılacaktır sayım işlemi uzayacaktır şunu da söyleyeyim her hangi bir elektrik kesintisi olmayacaktır

yanlız bazı provatörlerin şuan içinde bulunduğumuz mevcut siyasi durum göz önüne alındığında bunu kullanabileceklerini düşünüyorum. mahallenizde ki trafo patlarsa şaşırmayın ama hemen birilerini suçlamaya kalkışmayın. provakasyona gelmeyin sakin kalın ülke hepimizin oğlum
  • soyluyorum. enter'a basiyoruz cikan ekranda

"operation cwal": oylar daha hizli sayiliyor.

"black sheep wall": tum ulkenin oylarini gorebiliyorsunuz.

"power overwhelming": desteklediginiz partinin liderleri olumsuz oluyor. tum skandallardan yara almadan kurtulduklari gibi 150 yasinda bile siyaset yapabiliyorlar. ulkeden asla ayrilmiyorlar.

"there is no cow level": tuttugunuz parti birinci parti cikiyor, ulke aninda tam istediginiz sekle donusuyor, gozlerinizi huzurla hayata kapiyorsunuz.
  • sonuçlarin network üzerinden konsolide edilecek olması nedeniyle siber güvenlik ayağı şaibeye açık olan.
  • (bkz: iddqd)
  • chp liler belediye otobüsündeki başörtülülere saldırdı yalanı.

kanal 24'ün seçim yasakları başlangıcından sonra tayyipin mitingini canlı yayınlaması.

sürer gider...
  • 3 ay boyunca her türlü tel konuşmasını, ortam konuşmasını ortaya döken zırtapozlar; niyeyse seçimde hile yapılacağına dair bir kayıt bulamadılar. hatta içinde "seçim ve hile" geçen ses dahi bulamadılar ki, gerekli montajı falan da yapamadılar. seçimde hile var... yav he he...

usta nın zaferini kabullenemeyeceklerini şimdiden gösterdiler.

aslında "seçimde nasıl hile yapılacak" sorusunu sorduğunuz zaman bu zırtapozların cehaleti de ortaya çıkıyor. tek bir mantıklı cevap dahi veremiyorlar.
    adam ysk nın sisteminde değişiklik yapılacak diye sayıklıyor. yahu oy sonuçlarını ysk dan mı öğreniyorsun o akşam? daha herhangi bir sandıktaki oyların tamamı dahi sayılmadan parti merkezlerine bildiriliyor. hatta basın dahi öğreniyor. çünkü 150 kişinin oy kullandığı bi sandıkta, ilk 30 oyun ortalaması dahi o sandığın sonucunu veriyor neredeyse...
    hadi bunu geçtim, adam ak parti ilçe başkanının "seçimde şöyle hile yapıyoruz" minvalinde bir mesaj attığına dahi inanıp onu buraya yazabiliyor. sonra akp liler cahil... yahu size ne diyelim o zaman?
  • kardes is sokaga tasmasin ikitidar ve koltuk ugruna hileye basvurulur ve bu is sokaga tasarsa bu hukumet geziyi bile mumla arar.. zor bir 24 saat olacak.. umarim bazilari sark kurnazligina basvurmaz.. zaten toplum bolunmus birde hile hurda cikarsa bu is benzin olur...
    ki bazilari halki galeyana getirecektir ve bunun bas musepibi hukumet olacaktir
  • tatvan'da tespit edilen akp mühürlü oy pusulalari

https://mobile.twitter.com/…atus/450156862152134656

yine tatvan, evde muhurlenmis pusula ve

zarflarhttps://mobile.twitter.com/…atus/450156600935075840

ümraniye'de evde muhurlenmis zarflar

https://mobile.twitter.com/…atus/450155610496331776
  • ankara'da bir lisedeyim. tüm sandıklara gözlemci oldum. 13 bin tane sandıktan sadece 20-25 tanesi yani 20 bin oy falan benim gözetimimde.

muhtar adayları kabinlere kendi pusulalarını koyarken rakip pusulalarını çalıyor. bu en küçüğü.

bakalım oy sayımında ne olacak? oyunuz sağlam beyler benle.

her türlü şey olabilecek seçimdir, hiledir. olmaz demeyin. ben bile sandıklara bakıyorum. bunu diyorum.
243 entry daha
hesabın var mı? giriş yap