• az önce gözlerimize ve kulaklarımıza inanamadan sayın cumhurbaşkanımızın insanlardan para istediğini izledim. #allahyarveyardımcımızolsun
  • evet yine bir ilke imza artık.
    eyyy amerika sen kimsin? sen halka verirsin, o halktan alır.
  • yakında acunu devreye sokar
  • trump : halka para vereceğiz

merkel: devlet arkanızda para vereceğiz.

boris: britanyalilara para dağıtıyoruz

macron:herkesin maasini devlet verecek.

erdoğan : merak etmeyin halktan para toplayacağız. zekatlarınızı da verebilirsiniz. ramazanı beklemeye gerek yok.

edit: mesaj yoluyla ''ımf kayıtlarına göre ırak, lübnan, sri lanka, senegal ve güney afrika gibi ülkeler de bağış kampanyası yürütüyor.'' denmiş. allah aşkına bizim ülkemiz ırak mı? lübnan mı??!
  • millet ilk seçimde istediğini verecektir.

edit : #ihtiyatakçemiznerede
    suriyelilere maaş vermeye devam edenlere #zırnıkyok
  • oha rezalet. bizden para alıp neden oraya buraya yardım ediyorsun.
  • işte ben buna gülerim bu artık dilencilik değil de nedir allah rızası için biri beni bunun tam tersi olduğuna ikna etsin ahahaha
  • koskoca ülkeyi 20 senedir yöneten adamla daha belediye başkanı olalı 1 sene olmamış adamın icraatlarını karşılaştırıp güzelleme yapmaya çalışıyorlar. ama tabii aktroller de aç, naapsınlar :(

neyse, geçen gün benden borç isteyen çaycımızı da karşılaştırabilirlerdi. bu zekayla yine yaşamışlar bu yaşa kadar.
  • birçok ülkeden iyi durumdayız ve yardım gönderiyoruz diyen cumhurbaşkanı konuşmasını halktan para ve dua isteyerek bitirdi.

siz hala küfür edip yandaşlık yapıyorsunuz. siz virüsten kat kat daha tehlikelisiniz.
  • asla kampanyaya katılmayacağım. her ulusal sorunda para isteme alışkanlığı artık mide bulandırıyor. devletin halkına bakacak parası nasıl olmaz, inanılmaz.
hesabın var mı? giriş yap