• 2. entry den görüldüğü üzere halkın yine duymak istediği gibi duyduğu kılıçdaroğlu açıklaması.
  • '' emeklilik yaşını 65'e çıkardılar. emekli aylığı bağlama oranını düşürdüler ve ne oldu? benim zamanımda açık 2 milyar 200 milyon liraydı. şimdi açık 30 milyar lirayı aşmış durumda. recep bey niye demiyorsun bunları, bu ssk'yı kim batırdı? 30 milyar açık var. '' açıklamasını yapan kemal kılıçdaroğlu'nun, bugün sorduğu soru
  • her kılıçdaroğlu muhabbetinde elde başka done olmadığı için tekrarlanan mevzu.

adamlar oecd ülkeleri arasındaki gelir dağılımı en adaletsiz 2. ülkeyi yaratmışlar,
    2001 krizinden daha yüksek oranda işsizlik gerçekleşmiş,
    ocak ayı verilerine göre cari açık beklentisi 50 milyar doların üstüne çıkmış,
    arap sermayesi ve yüksek faiz olmadan paranın dönmediği herkesin malumu olmuş,
    kamu işletmelerinden satılmayan kalmamış,
    parasızlıktan gazoza,limonataya ötv gelmiş,

hala dön dolaş "kılıçdar ssk'yı batırdı."

he ya,siz kara geçirdiniz çünkü 15,5 yıllık tek parti iktidarınızda.

(bkz: kabak tadı vermek)
  • kısmen de olsa ssk'yı batırdığını kabul etmiş, ben batırdım ama siz de batırdınız minvalinde bir soru.

kılıçdar yine yanlış ata, yanlış pistte, yanlış hipodromda oynamaya devam ediyor.

edit: ya bırak kardeşim benim ne gördüğümü, sen valizlerle kaçırılan parayı, ses kayıtlarını, görüntüleri, itirafları, açık açık yapılan yolsuzlukları kabul etmeyen, buna inanmayan kitleye ssk'nın battığını nasıl ispat edeceksin.
  • 3. entry de hard vurmuş sesi fizandan duyuldu
  • “kesin paralelin işidir” diye geçiştirilecek haklı soru.
  • 1 yılda hastasına 260 kere mr , 600 kere röntgen çeken yandaş özel hastane sahibinin hiç bir suçu yoktur.
hesabın var mı? giriş yap