• kim geliyormuş 50 cent mi...

ne gerek var ortalık düzeldiği zaman seyircili yapardınız. boşa etkinlik.
  • haberin başlığında iki cümle var. biri iddia edildi, diğeri de ileri sürüldü şeklinde bitiyor. yani somut belgeli ve kanıtlanmış bir haber değil.

eğer doğruysa şimdiye kadar yapılan onca boş harcama gibi bu para da haram zıkkım olsun, burunlarından gelsin..

edit: haber doğruymuş. yukarıda yazdıklarım aynen geçerli..
  • haberde güzel bii yere değiniyor, millete haala 10tl bağış yap mesajları giderken bir taraftan da yandaş organizatör ve sanatçılara para kazandırmak için 30.000.000turklirası para harcanıyor cumhurbaskanlıgı bütçesinden.
  • e sanatçılar (!) aç mı kalsın? her sektöre yardım yapılıyor neticede. sanatçılara da ona göre yapılacak. fakire 1000 tl zengine 1 milyon tl. itibardan tasarruf edilmez.
  • halk işkur kuyrukları önünde açlıktan bayılırken, daha düne kadar yoksulluk ve bunalımdan siyanür içip intihar ederken, halkın 30 milyon tl'sini bir 'hiç' uğruna bu şekilde cukkalayanlara vatandaş olarak hakkımı helal etmiyorum! haram, zıkkım olsun. gün gelip devran dönünce halktan çalıp çırptığınız paraların hesabını inim inim inleyerek vereceksiniz, az kaldı.
  • yiyin efendiler yiyin. yiyecek pek de bir şey kalmadı ama kalanı da yiyin.
  • surecte sahne alamayan yandaş sarkici,turkucuye 30 milyon gitmesi iddiasi. 10 tele daha yollayak mı??
  • bu miktarın tüm ülkeye maske dağıtımında kullanılması çok daha yararlı olurdu, bazıları sanatçı değil. dinlemediğimiz, görmek bile istemediğimiz kişiler.

(bkz: o paraya öküz alırız)
  • konserlerin yapılması çok iyi fikir ancak bunun parayla yapılması hele ki 30 milyon gibi bir rakama yapılması gerçekten anlamsızdır. insanların işsizlikten ve kredi kartı borcundan kırıldığı bu günlerde bu paranın bu iş için harcandığına inanmak istemiyorum.
  • niye bütçe ayırmışlar ki. reis rica etse para isteyebilecek bir sanatçı yerli ve milli olamaz.
hesabın var mı? giriş yap