• şampiyonlar ligi 3. ön eleme turu ilk maçı.
  • kazanacağımız maçtır. inşallah tabii.
    12 gün sonra gücümüzü de göreceğimiz maçtır. iyi başlayalım iyi gitsin.

edit: iyi başladık, kazandık.
  • zaten feyenoord gibi takimlari yenemiyorsa cikmasin zaten gruplara. lakin ben bjk'nin tur atlayacagina inaniyorum.

not:fransizim
  • beşiktaşın puan alarak döneceği maçtır.

sonuç 1-1.

beşiktaş adına golümüzü veli kavlak atacaktır.

edit: vay amk veli sakatlanmış. o halde gol cenk tosun'dan gelecek.
  • demba ba'nın ilk resmi golünü atacağı maç olacaktır tahminimce. iyi bir skorla istanbul'a dönmek en büyük dileğimiz.
  • beşiktaşın iyi kapanırsa istediği sonucu alacağı maçtır.
    ancak gel gelelim beşiktaş'ın edirne dışındaki basiretsizliği göz önüne alınırsa çok ters bir sonuç da çıkabilir.
  • sağ bekte serdar kurtuluş'un harikalar yaratacağı maç olacaktır. feyenoord adına en az 2 golü var
  • hayal görmememiz gereken maç. kolay olmayacak. feyenoord güçlü bir takım. ama ilk maçın dışarıda olması avantaj. takım 12 gün içinde nasıl bir evrim geçirecek de feyenoord'dan istediğimi skorla döneceğiz bilmiyorum. ama ağustostaki iç saha maçımızda feyenoord'u tek gol farkla da olsa yeneriz diye düşünüyorum. hayırlısı bakalım. demba ilk golünü atar, hem morallenir, hem takım avantaj yakalar inşallah.
  • beşiktaş'ın beraberlik veya bir farklı mağlubiyet için akıllı bir şekilde oynaması halinde turu atlamasının daha yüksek ihtimal olan karşılaşma.
  • heyecanlandıran maçlar serisinin ilki.

ne güzel lan avrupa maçları filan başlıyor hem de tatil zamanı. sıkılmıştık koduğumun şaibeli liginden iki heyecan duyarız şimdi.

bir de bizim grup maçları başlasa ondan alası olmaz.
hesabın var mı? giriş yap