şükela:  tümü | bugün
  • berkecan büyüyünce neslihan teyzesiyle evlenecek.
  • genelde suratlarına bakmamakla sonuçlanır. hatuna bir de ilk başta abla dediysen bittin.
  • yazar burada 26-27 yaşındaki yazarlara yol veriyor.
    bu abazan popülasyonuna yani.
    pişman olmasa bari...
  • 30 yaş üstü bir erkek olarak ilk giriye katılıyorum. evet garanticiyim: 23-27 yaş bandında bir kadını rahat tavlayabilecekken sen yeterince güven vermiyorsan riske girmem. rahatıma düşkünüm çünkü daha az emekle senin maddi ve manevi verebileceğin herşeyin daha fazlasını verebilecek kadınlar olduğunu öğrendim. korkağım evet çünkü senin “kafa koparan” (bu tabiri yeni nesil biliyor mu bilmiyorum) bir kadın olma ihtimalin 23-27 yaş grubundaki bir kadının kafa koparan olma ihtimalinden fazla
    ve de evet sen eğer kendini geliştirmezsen erkekler yerine oğlanlara mecbur kalırsın
    ek not: meriçleri, kezbanları ve beyni ile testisleri yer değiştirmişleri de kızdırdığımıza göre doğru yoldayız
    eleştirilere cevap:eve geldim ve yazılanları okudum. evet, kendimi geliştirdiğim için 29 yaş altı kadınlarla takılıyorum. 90 öncesi doğan ve internet öncesi yetiştirilen kadınlara öğretilen "kafa koparma" taktikleri ile bu hukuki sistemde baş edemeyeceğimi bildiğim için kendi yaş grubuma şüpheli yaklaşıyorum.
    alfa erkek budur ve tanımında seksüalite yoktur. bu erkek de tam olarak benim. siz beta-omega-gamalığın verdiği eziklikle alfalığı sekse bağlıyorsanız zaten benim size birşey anlatmama gerek yok. alfa ne demek bilmeyen birilerinin anonim bir ortamdaki anonim kadınları umursamayacağını da anlayamazsınız. ezik bir beta bile olamayan gama benim sayemde debeye girecek ya, hiçbir şeye değil de ona yanarım
    bir kezo ve bir ezik argüman üretmek yerine beni merkeze alarak ad homiem yaparak cevap vermesi durumu özetliyor. bu kadar tepki olması güzel. bazı konularda farkındalık oluşturur.
  • teyze deme lazım olur
  • 40 yaş kadınına da var, mesela bir enrty yazıyorsun konuyla ilgili bir yorum yazıp yolluyor biri, sonra bu durum sohbete dönüşüyor falan bunda sıkıntı yok hepimiz medeni insanlarız sonra bir bakıyorsun işi romantizme taşıyor tabii ki inandırıcı değil yani benden 10 yaş küçük yani... neyse sonra ufaktan "bak ablacım" cümleleri kuruyorsun güzellikle kendine gelsin diye... bazısı anlıyor bazısı anlamıyor...

yaaaaa neden nicklerin yanında parantez içinde yazarların yaşları yazmıyor, yazsın lütfen...
  • hele alfa amcamiza bak.30 yas altindaki erkekleri oglan diye nitelemis.aklinca en iyi seksi ben yaparim,para bende,alfayim demek istiyor. vallahi bu ozguven butun amcalara lazim.
    edit:her bosanip gelen buraya entry sicmasin amk.kelin ilaci olsa kendine yarardi.
    alfa amcamiz ne diyorsun yahu?alfa,beta,gama ne yapiyon amk hahahha.siz o yasa nasil geldiniz bu kafayla sasirmamak elde degil.gelmis alfa da alfa diye bir sey duymus ayrinti da veriyor.senin o alfalik dedigin olay dogustan gelir.15 yasindaki veletken bile cocugun ne bok olacagi anlasilir zaten.sen gelmissin 30 kusur yasina hala alfa,beta,gama isinlariyla ugrasiyorsun.daha onemli isin yok mu yahu.sen burda istedigin kadar alfalik ozelligi sirala kadin zaten senin ne bok oldugunu durusundan anlar amk.niye bu kadar kastin ki simdi?
  • son dönemlerde bu tarz erkek arkadaşlarımın sayısı arttı. nedenini sorunca ne istediğini bilen ve tecrübeli(?) olduklarını gerekçe gösteriyorlar. sanki hiç 30 yaşında bir kadın tanımamışlar gibi düşünüyorum.

30 yaşındaki kadın hayatının ikinci baharındadır, hareketlidir, kendini tanımıştır. bu yüzden atik, çevik ve akılsız olanını ister. duygusal tatminden ziyade fiziksel tatmin önde gelir. bunun için kendinden küçük erkekler bulunmaz nimettir. hem yaş farkından dolayı kendinden küçük erkek, kendisine hayranlık duyacaktır. işin içinde biraz da gizem varsa tamaaam.
  • “30 yaş kadını” nedir allah aşkınıza?

taktınız 30’a!
  • her erkeğin geçirdiği bazı evreler vardır, her insanda olduğu gibi.küçük erkekler 30'dan sonra, yani gelişimini tamamladıktan sonra mutlaka değişir. hayata bakışı değişir, kadınlarda önem verdiği şeyler değişir, karakteri değişir, değişir allah değişir. burada dikkat edilmesi gereken budur. yoksa bir erkeğin yaşça küçük olmasının hiçbir anlamı yok.