• keşke zamanında metroseksüelliği biraz ciddiye alsaydınız dedirten durum.
    edit: hergün, 30'lu yaşlardaki kadinları genelleyen patatesler alınmış. spor salonundan çıkmayanlar kaideyi bozmaz.
  • gençlik yıllarında yaşıtlarından büyük gösteren ve pek çok alanda bunun dezavantajını yaşamış beni bile 'genç gösteriyorsun, yaşını belli etmiyorsun' iltifatlarına terfi ettirmiş patatese dönme olayıdır.

patatese devam dostlar, siz patates oldukça bizim zamanında tatmin edilmemiş ergen egomuza ekmek çıkacak daha. doğa kendini dengeleyecek en nihayetinde...
  • kız sen metroseksüelliği nereden biliyorsun ?
  • benimde sınırından içinde bulunduğum ve memnuniyetle kabul ettiğim durumdur. damak tadına düşkününe kızartma, hovardalığı sevene cips, diyetine dikkat edene haşlama, gelenekselcisine sulu yemeğiyle tam bir patates olur 30 yaş üstü erkek.

(bkz: ağzının tadını bilmek)
  • evlenenip çoluk çocuğa karışan çoğu türk erkeğinde görülen boşvermişlik sonucu oluşan tablo. çok da şaapmamak lazım.

(bkz: metroseksüel olalım dedik ibne dediler)
  • erkegin adam gibi isi gucu egitimi olanini buldunda bir fizigi kaldi

bazilari hayal aleminde yasiyor
  • kumpirlik padades halimle el salladığım önermedir.

evlendim ama naber. beni bile kaptılar kızım, şimdi evde kalan kız kuruları düşünsün. ya da düşünmeyin lan, 35 sonrası göt tutuşmalarınız çok eğlenceli oluyor.
  • 30 yas ustu erkek patetesse, 30 yas ustu kadin da hoşafa donmustur o zaman dedigim sacma tespit.

not: 25.
  • türk kızı hiç konuşmasın ya gözünüzü seveyim.
    biraz akıllısı çirkin tıknaz, güzeller de hep aynı model.
    boylar zaten 155 , basenler dedemin bostan tarlası hala ulaşamadığı ete bol atma derdinde
  • patates senin götündür diyerek katıldığım önerme
hesabın var mı? giriş yap