şükela:  tümü | bugün
  • 32 yaşında kocasıyla 8 aydır sevişmemiş, 2 senedir 3 kere orgazm olmuş günde 9 saat televizyon izleyen kadınla birleşip cehenneme portal açabilirler. wtf diye kalırız böyle her tarafta stigmatalar gözlerinden kan gelen meryem heykelleri lut gölünde hareketlenme falan, pandora ortamları.
  • mutsuzlukları 40' lı yaşlara doğru geçmeyecek gibiyse, falcılara dadanırlar, taşlara kafayı takarlar, hatta taşlardan medet umar, kolye bileklik olarak sürekli üzerlerinde taşırlar. ağızlarından enerji lafı eksik olmaz, sonunda birer kuantum teyzeye dönüşme riskleri büyüktür . kendileri gibi olan insanlarla takılmayı seçerler, daha güvenli geliyor olabilir, birbirleri ile hayatlarındaki her ayrıntıyı paylaşırlar, daha da daralırlar. bu insanlar mutsuz, tehlikeli, ölsün lan bunlar demiyorum. ama 30 yaş üstü, mutsuz olunan bir hayatı değiştirmek için geç kalınmış bir zaman değildir.
  • tahminen çirkin yeğenlerin büzüşük kundak pozlarını cep telefonu duvar kağıdı yapmakla dahi geçmeyen ruh hali.
  • olmayan birsey.

oyle bir insanin yanliz yasayabilmesi icin evinin kirasini verebilecek durumda olmasi lazimdir once, oyleyse calisiyordur. yalnız yasamasi kendi secimidir, yoksa ev arkadasi edinebilirdi.

eger benim kizim gibi halk avukatligi yapiyorsa daha da uzun saatler calisiyor eve bile is getiriyordur, ama mutlaka mutsuz degildir, kisitli bos zamanlarini sporuna giderek, alis verisini yaparak, camasirini yikayip evini temizliyerek yemek yaparak gecirir, geri kalan zamanda kitap okur, tiyatroya, sinemaya gider, arkadaslari ile toplanir, ayda bir de ucaga biner, anne ve babasini gormeye gider. sesi cok mutlu gelir telefonda, mutsuzluk yanliz yasamaktan veya otuz yasin ustunde olmaktan gelmez cunku.
    mutsuzluk, insanin ne icin yasadigini bilememesinden gelir. oyle olunca etrafinda surekli mutsuzluklari arar kisi, mutsuzlar ordusunu bulunca mutlu olacaktir cunku.
  • facebook hesabınızı ağlama defterine çeviren olgudur
  • tasvir çabasının içerisinde "yok mu 30 yaş üstü yalnız yaşayan bir kadın oralarda" tarzı bir çağrıyı barındırdığından kıllandığım mutsuzluk şekli.
  • korku ütopyası misali, 30 yaş altı yalnız yaşayan kadın mutsuzluğunun da sebebidir aynı zamanda.
  • 30 yaş üstü olması bir kadını zaten başlı başına mutsuz edebiliyorken, buna bir de yalnız yaşıyor oluşunu eklediğinizde mutsuzluk kaçınılmaz oluyordur muhtemelen. yazık.
  • gerçekten mutsuzsa, umutsuz olduğu için mutsuz olan kadındır.

yani başlık aslında şöyle olabilirdi
    (bkz: 30 yaş üstü yalnız yaşayan kadın umutsuzluğu)

zaten başlığı ilk okuduğumda da böyle okumuştum, ama yaran bir yanlış okuma değildi bu tabii. gözlemlerime göre bu durumdaki pek çok gayet sağlam ve mutlu görünse de içten içe, acaba yalnızlığımı paylaşacak biri olur mu acaba diye düşünmektedir. işte bu umut azaldıkça mutsuzluk katsayısı artmaktadır a dostlar.
    by kadınlara fısıldayan adam *