şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 30 yaşına kadar hiç sevişmemiş kadınla siftah etmesi durumunda ortaya hoş sahnelerin çıkmayacağının garanti olduğu erkek tipidir.
  • bir de şöylesi varmış
    (bkz: the 40 year old virgin)
  • (bkz: celibate)
  • "bir gün olur da bakire bir kiza aşık olursam, ona haksizlik etmemek için kimseyle sevismemeliyim" dusturunu benimsemis bir erkek olabilir.. yani "ulan taş gibi kiz bulduk ama bakire, oysa ben 157 kadinla yattim" diyemiyordur belki de bu opsiyonle olarak ince biyikli arkadasimiz..

ki bence cok asil bir harekettir.. "madem şimdiye kadar mükemmel aski bulamadim, buldugum mükemmel aşk bakire olursa, ben de olam, ama oral seks sayilmaz" demis olabilir..

velhasil 30 yasinda bakire olan kizlar varsa bu ülkede, 30 yasinda bakire olan erkekler de olmali, ve bu yadirganmamalidir.. günümüzce ve bence.
  • ateşle barutun ahenk ile dans edemediği, sürekli kavga ettikleri,bulaşıkların yıkanmayıp yosun tuttuğu ve eninde sonunda patlatıp çıkacakları bekar evidir kendisi. eve yazık oldu yoksa ateşle barut yurta da çıkabilirlerdi.
  • otobuste, atm kuyrugunda ve benzeri onlu-arkalı dizilinen yerlerde onunde durulmaması gereken adamdır. sise dızer gıbı dızer valla onundeki herkesi.
  • rahip ya da peder gibi din gorevlisi bir erkek olabilir. abiye gibi bir kiyafet giyip, boynundan a$agisini hice sayan onlar degil miydi?

du$undum de; yazik lan!
  • o yaştan sonra da herhalde artık gerek duymayacak erkektir.
  • fizyologlara göre cinselliğin doğru şekilde ilk defa yaşanması gereken zaman 14-21 yaş aralığıdır. dolayısıyla; 30 yaşına kadar sevişmemiş olması bir tercih meselesi olsa da olmasa da muhtemelen durumdan problem kazanacak erkektir.