şükela:  tümü | bugün
  • birinin saltanatı yeni başlamıştır, diğerinin saltanatı kadayıf olmak üzeredir.
  • 40 yaşındayım takmıyorum, sende takma. sktir et olm benim skimin keyfiyle yakından ilgilenme.
  • ayrımcı başlıklarınızdan gerçekten gına geldi. kadın-erkek, türk-kürt, genç-yaşlı olarak insanları etiketlemekten vazgeçin artık.
  • 32 ile ikisinin ortasında kaldım.
  • 35 yaşında bekar erkek. bu yaşta save edebilsek keşke.
  • bugün otuz yaşındaysan çok değil on sene sonra kırkına gelmiş olacaksın. ömür dediğiniz şey çok çabuk geçiyor. bugün gençsen hep öyle kalmayacaksın. onun için kalkıp burada laf ebeliği yapmanın anlamı yok. her yaşın kendine özgü iyi ve kötü yanları vardır. önemli olan o yaşlarınızı anlamlı şeyler yaparak geçirmeniz. boş işlerle uğraşıp da gençliğinizi bomboş bir şekilde tüketmiş olmayın. akıllı olun.
  • ''evlendik de ne oldu'' diye giriş yapacağım başlık. 29.5 yaşındayım ve evet ''dul''um.
  • 20 yaşındaki ergene dert olan versus.

genelleme yapılan başlıklardan vazgeçin artık. her 30 yaşındaki bekar erkek aynı psikolojiye, aynı ideolojiye sahip değildir dolayısıyla birbirlerinden farklıdır. aynı şekilde 40 yaşındaki için de geçerli. her insanı aynı mı zannediyorsunuz?
  • 17-18 yaşlarımda ayağımız top yapıyor diye büyükler kadro tamamlamalık halı saha maçlarına çağırırdı beni de.
    25 li yaşlardaki o abiler arasında genç yıldız adayı muamelesi ile gol kovalarken
    takım içine girmiş 30-35 yaşlarında adamlar
    ''ya genç ! çok koşma o kadar biraz daha ağır oynayalım olmuyooo ama böyle''
    falan derdi.
    onlara bakar ;
    '' ulen ne işiniz var halısahada bu saatten sonra koca adamlar top oynamaya çalışıyosunuz''
    derdim hep içimden
    '' ölümelerine ne kalmış şurda diye bakar acırdım'' :)
    30'ların sonlarına geldim şimdi o halı sahalar da hala oynuyorum hiçte fena sayılmam her hafta o gençlerden
    ''abi sıkı maç var bu hafta bize gelsene ''
    teklifi alıyorum :)
    belki eski çabukluğunu kaybediyorsun ama yerine başka şeyler koymuşsan oyun zekası gibi soğuk kanlılık gibi oyunu okuma gibi hala halı sahanın ilgi göreni olabiliyorsun.
    hayatta bunun gibi, 20'lerde olan allah vergisi yaşla erirken eriyenin yerine edindiğin yeni ve başka özelliklerin seni 20' lerden daha üstün kılabilir . yerine bir şey koyamazsan o zaman kaçınılmaz son erken başlar haliyle.
  • her gün (bkz: 30 yaşındaki bekar kadın) başlığında kadınları çok rahat aşağılayan tipleri rahatsız etmiş versus. inanır mısınız erkeğin de modası geçip yaşlanıyor.