şükela:  tümü | bugün
3069 entry daha
  • aynı zamanda çevresindeki insanların sürekli birilerini ayarlama isteğinden bıkan kadındır. her girilen ortamda neden bekar olduğunu açıklamak zorunda kalırsın, açıklayamazsın. adamın biri üç senemi çaldı sonra da aldattı desen, olmaz. birini bulamadım desen, herkes buluyor, sen neden bulamıyorsun cevabıyla karşılaşırsın. kader kısmet diyip geçiştirmek istersin, kaderin kendi elinde yanıtını alırsın. çocuk yapma yaşın geçiyor derler, çocuk istemiyorum zaten dersin, tatmin olmazlar, mutlaka bir tane yapman için ikna etmek isterler. 30 yaşındaki kadını rahat bırakın artık.
  • ne istediğini bilir, istediğini alır. bence tehlikelidir. dikkat edin.
    not: yatırım tavsiyesi değildir
  • genel de çok kaliteli ve aynı zaman da çok tehlikeli kadındır. risk.
  • eğer çoluk çocuk sahibi olup mutlu bir yuva kurmak istiyorsa halen geç kalmamış olan kadındır. 5 yılı daha vardır. evet. 35'inden sonra kadınların evlenmesi yasaklanıyor çünkü. çocuk yapmaları biyolojik sebeplerle sıkıntılı olabileceği'nden dolayı erkekler tarafından daha az tercih ediliyor ama
    diyelim ki 25 yaşında zengin, yakışıklı iyi bir geliri olan, kibar, saygılı, kültürlü ve esprili bir erkek (bkz: beyaz atlı prens) karşısında 20 yaşında olan güzelligi ve dişiliği çok daha cezbedici bir kadına kıyasla o hayallerinizdeki erkeği elde etmek için ortaya koyacağınız hoş sohbetiniz, bilgi ve kültürünüz ile 20 lik çıtıra karşı üstün gelmesi muhtemel olan kadındır. erkek biraz akıllı ise 30 yaşındaki kadını seçer diye düşünüyorum. tabi burada bir şart var o da kadın kendisine bakmalı. bakımlı olmalı. kısmet çıkmıyor diye depresyona girip geceleri yemek yemeye başlarsa ve 30 yaşında olmasına rağmen kilo alırsa üzgünüm ama ne kadar hoşsohbette olsa zeki ve kültürlü de olsa erkeğe çekici gelmedikten sonra 20 yasındaki kadınlara karşı bir şansı olamaz.
  • yatırım tavsiyesidir. yatağa yatirin görün.
  • muhtemelen 20 li yaşlarında 6-7 yılını ya çok güvenliği ya da çok sevdiği birilerine umut besleyerek geçirmiştir.
    kiminde göz yası bırakmıştır; kiminde hayallerini bırakmıştır.
    kala kala bi gözleri kalmıştır o da boş boş bakıyordur.
    kızlar! erkek olarak sizlere tavsiyem; niyetiniz evlilikse; erkeğinde terbiyelisini bulun.
    annenin vermediği terbiyeyi ne eş, ne toplum verir. benden demesi.
  • (bkz: bize ne)
  • hayat ona guzeldir.
  • ilginc bir ikilemin icinde olan kadindir. kendisine deliler gibi asik olan, ilgilenen, yuruyen erkekler genelde 25-30 yas araliginda olurken kendisinin radarinda 35 yas ustu adamlar vardir.

tehlikeli midir? evet, kesinlikle tehlikelidir. toplum baskisindan etkilenmez, evlenmek icin evlenmez. ne istedigini bilir, ciddi bir birliktelige ikna etmek oncesine nazaran daha zordur. kendi kendine yetebildigini bildiginden her an cekip gidecekmis hissi yaratir, yorar. egonuzu oksamaz. kisacasi 30'undan sonra bir kadin iliskinin tum iplerini eline alir. erkege sadece itaat etmek kalir, cok asiksa tabi.
  • bul beni
2 entry daha