şükela:  tümü | bugün
  • kendi etrafımdaki versiyonlarına bir miktar üzülüyorum. birçoğu donanımları ve karakterleri ile şampiyonlar ligi seviyesinde yaşamayı hak ederken ptt 2.liginde debelenmeyi seçiyorlar.

hepsine aynı şeyleri söylüyorum:

size değerli olduğunuzu hissettir(e)meyen, yaşının gerektirdiği bilinçte olmayan, sorumluluktan kaçan, gevşek,yavşak heriflerle zaman kaybediyorsunuz. 5 para etmez hıyarlarla,dış görünüşü veya ailesinden gelen maddi olanakların cazibesi gibi boş nedenlerle senelerinizi harcıyorsunuz. sonrası hüsran...

30un ortalarına gelmiş, ailesinin evinde daralıp bunalan hanımlar! bilmem kaç yıllık sevgiliniz size bir yuva kurmak için çabalamıyorsa, sizi rahat ettirmek için imkanlarını zorlamıyorsa, vurun götüne tekmeyi gitsin. bu tiplerden bi bok olmaz. bunlarla vakit harcamayın,evlerinde kadınlık yapmayın,hak etmiyorlar.
    yazık size valla üzülüyorum.
  • bence 30 lu yaslardaki kadinlarda sikinti yok, 30 lu yaslardaki erkeklerde sikinti var
    hala birakamadiginiz erkeklik takintilariniz var sacma sapan gururlariniz var
    birakin artik yil olmus 2017 sikerim senin eve gec giremezsin ayaklarini
  • 30 yaşında bekar erkekten cinsel organları ve hormonları hariç hiç bir farkı yoktur.
  • 30 yaşında bekar kadındır. bu kadar. anlamsız tespitler kaynağı olarak ekşi sözlük.
  • hepsi masum değil. bazıları için bir tercih, doğru. ama bazıları ise gençliklerindeki hatalarının bedelini ödemektedirler sadece...
  • tam yaşınsadır.
  • 30 yaşındaki bekar kadın 30 yaşındaki bekar kadındır, ne haber değeri var lan bunun diyecekken 1849 tane entry girilmiş olduğunu fark ettim.

(bkz: ve beyin uzaklaşır)
  • olmuştur, alın.
  • entrylerden anladığım kadarıyla bu türün karantina altına alınması insanlık için en iyi seçenektir.