şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: cum bucket)
    istisnasini daha gormedim.
    bunu da *ayh ben duzgun kararlar vermeye yeni basladim, onceden cocukmusum* tarzi malca argumanlarla savunuyorlar.
    yemeyiz.
  • kariyer peşinde koşmaktan evliliğe vakit bulamamış olan kadındır. kalitelidir,seçicidir güzel güzel yaşar hayatını.
    bir de evde yiyip içen ev kadınları 30 yaş olduysa sıkıntı bunlarda
  • hoplatmaların en güzeline layık olan kadındır. siz diğer çükdaşlarıma bakmayın hanımlar. onların ağzı biraz bozuktur*
  • hayvançeker mübarek
  • bi gün de gerizekali cahil kadınlardan şikayet edin ulan. size ne milletin yaşından. sen mi doğurdun? sen mi nüfusa kaydettin? sanane!

kişinin maruz kaldığınız yönleri ile ilgili şikayetlerde bulunun. mesela zekası. ama tabii sizde de az olunca fark edemiyorsunuz.
  • kafa şişirmeyen, bunaltmayan, muhabbeti hoş hatun kişisidir. elleri güzeldir.
  • sözlükte yalandan yerin dibine sokup yine yalandan yücelten gerizekalıları ciddiye alacak kadar salak olmadıkları sürece, 30 yaşında olmaları 20 yaşında ya da 40 yaşında olmaları arasında en ufak fark yoktur. salak olmasınlar yeter
  • bu kadınlara takanların kafalarına 30 yaşındaki kadın kadar taş düşmesi dileğiyle...

içinde bulunduğum kadın grubu.

yeteri kadar derdim yokmuş gibi bir de bu başlıkları görmek şahane!
  • chp'lidir.

bu ülkede cumhuriyetçi kadınların öncelikleri ve talepleri çok daha farklı. akp kitlesi ise 30 yaşında 2 ya da 3 çocuk yapmış oluyor. sonra her seçimde dümdüz ediyorlar.

ileride bu makas daha da açılacak.