• bak kardeşim yaş 42 aynen bu çizgide devam et sakın evlenme millet seninle uğraşacak ama kafaya takma buralar çok güzel seni bekliyoruz.
  • 30 yas daha erkek bi on sene daha takıl sonra evlen.
  • hayır amk evlendin.
    ya senden ya eşinden dolayı çocuk olmadı veya oldu.
    eşin senden önce öldü. çocuk yok.
    eşin senden önce öldü. çocuk var ama bakmıyor.

eee kaldın mı tek başına amk.

bakın huzurevindeki insanların bir çoğu çocuk sahibi.

tek diyeceğim. yaşlılığını garanti altına alacak tek şey paradır. paranın hepsini kadınlara yedirme.
  • ulan burada da görüyorum hep, milletin evlenme mantığı " evlen de ileride sana bakacak birileri olsun" dan öteye geçemiyor. lan siz salak mısınız? aşık olursun evlenirsin tamam da sırf çoluk çocuk yapam da ileride bana baksınlar da kafası nedir ya? o kadar aile kurmaya para dökeceğine zaten zor durumunda en kral bakıcıyı da tutarsın en iyi hastanede de kalırsın. onun haricinde mirası ne diye dert edeceksiniz ki? bağışlarsın bir yere olur biter. tabutunu kaç kişinin taşıyacağı ne diye seni geriyor onu da anlamıyorum, ölmüşsün lan işte! ister 1 kişi taşısın ister 100 kişi, ölmüşsün konu kapanmış.
  • aile büyükleriyle evlilik hakkında konuşma, akraba ziyaretlerinde konu evliliğe gelince ya değiştir ya odadan çık. bunlar kadını erkeği farketmez, 30 yaşına geldikten sonra alacağın ilk sinyaller.
    sonraki aşamada, hiç mi beğenilecek yanın yok tek başına kaldın diye seni komplekse sokup yönlendirmeye çalışıyorlar. o da kesmezse psikolojin mi bozuk, eşcinsel misin gibi sorular geliyor.
    bir bakmışsın bir cinnet anında evlenmişsin
  • kimseden tavsiye almayın, kafanıza göre yaşayın.

iyiliğinizi de isteseler, herkes kendi kafasına göre sizi bir yerde konumlandırmaya çalışır ve kendilerini huzursuz etmeyecek şekilde yaşamanızı ister. en yakınımdakiler dahil bana "şöyle yap, böyle yap" denmesinden hep nefret etmişimdir. bir noktada sizi yönetilebilir ve kontrol edilebilir düzeyde tutmaya çalıştıklarını fark edersiniz.
  • 6 sene sonraki halimi okuyorum.
  • kadin erkek nufusu arti eksi %4 dahil olmak uzere, %50ye yakinsar gittikce, 100kadinin 80i tepedeki 20erkegi arzular hipotezini zorlar sekilde monogamik iliskiler her zaman gundemde olacak. adi evlilik olur,partner olur, hayat arkadasi olur.
    armudun sapi, uzumun copu vardir. munasip gordugun bir kadin ile yollarini birlestirmeye ve siz ikiniz hayat tek olarak mucadeleye etmeye bak. monogamik iliskiden sikilmak her zaman bir ihtimal. onun tam cozumunu bulabilen sanirim henuz yok.
  • seni kimse yolundan döndüremesin yiğidim.

maddi olarak ölene kadar kendini sağlama alabiliyorsan ve akıllıca davranabilirsen doğru yoldasın. yaşlıyken paran varsa sana herkes bakar. ne güzel demiş bir yazar huzurevleri çocuğu olan insanlarla dolu.
  • bu yolda devam et.
hesabın var mı? giriş yap