• 33 yaşında biri olarak seviyor ve bazen birkaç kutu alıyorum. jelibon seven insandan kimseye zarar gelmez.

jelibon yemenin neden bir yaş sınırı olsun ki zaten. 4 yaşındaki minik yeğenim de lahmacun yiyor ona bakarsan, ona neden kimse bi şey demiyor?
  • 30 yaşındayım, bazen hala bilgisayar başında iş yaparken o uzun jelibonları yarısı dışarıda kalacak şekilde ağzıma koyup emiklemek suretiyle tüketiyorum.
  • elimde jelibonla sol framede bunu gördüm; kanzuk bizi izliyor olabilir mi?

(bkz: google'ın beyin okuma ihtimali)
    (bkz: google'ın telefonları dinlemesi)
    (bkz: facebook'un telefonları dinlemesi)
  • normal bir insandır. seviyordur.

size ne lan ibneler.
  • ayıcıkları öpüştürerek yiyorum hem de, en sevdiğim de haribo mix.
  • eşşek kadar adam oldum hala deliler gibi jelibon yiyorum. köyde oturduğumuz zamanlar jelibon yeni çıkmıştı, babam eve geldiğinde getirecek diye sabırsızlıkla beklerdim ama aylar geçmişti bizim köye gelmemişti. sanırım bunun sebep olduğu bir durum.

bakkala gidiyorum bakkal; "her zamankinden mi?" diye soruyor, "evet" diyorum. koyuyor poşete "senin çocuk çok seviyor bu jelibonu" deyince, " evet seviyor kerata" diyorum ama sevip sevmediğini bilmiyorum. çünkü hepsini ben yiyorum.

her yerde yiyorum... işe giderken, işte, arabada her yerde yiyorum. spor yaparken bile... en son halı sahada eşofmanın fermuarlı cebine doldurdum jelibonları, bir yandan rakiplerime çalım atıp bir yandan da jelibonları ağzıma atıyorum sonra takım arkadaşım geldi "ne yiyon lan sen?" dedi. "hiçç, sakız çiğniyom" dedim. "haa iyi , pas ver o zaman" dedi pas attım gitti. jelibon yiyorum desem isteyecek ibne. verir miyim lan.
  • ürkmeye başladım yakında “30 yaşında çişini yapmaya devam eden insan” başlığı açılacak diye :)
  • muhtemelen dolabında, içinde farklı çeşitleri karıştırdığı ve tamamen boşalmasına fırsat vermeden düzenli olarak doldurduğu bir şekerleme kavanozu bulunduruyordur. sırf klişeleri yıkmak, 30'undan sonra şeker yenmez diyenleri gıcık etmek için tabi. maksat marjinal olmak. dolabından buzlu badem'i de eksik etmez. toplumun dayatmaya çalıştığı standartlarla sorunu vardır.
  • hakkinda oyhs cok tatli ayh boyle evlenilesi denmis ama 26 yildir hariboya, etiye yatirdigim paranin haddi hesabi yok.. got gobek selulit aldi basini gitti.. bi allahin kulu da, lan semrin gel senlen evlenicem, senin sovalyen olucam demedi..

burda yazanlara inanmayin sayin suserler.. jelibon dedigin kolesterin, kalp krizi, dis curugu ve bacak portakalligidir.. gidin ot mot yiyin..

neymis cok sevilesiymis.. vay amk ya haribonun ayiciklarina dondum yiyeyiye..
hesabın var mı? giriş yap