şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rahatsız edeci bir kimsedir. marvel baskılı t-shirtü ile sinemaya koşup " ön böyük patlamuş musur ve goladan ossun" der andaval. imkanı varsa imax'e gider.

nedir la bu marvel sevdası? çocukken bilinçaltınıza işlemiş olan çizgi filmler mi sebep oldu buna?

edit : ne çok amerikan kültürü özentisi ibne varmış arkadaş! 1997 yılında odtü'den mezun olmuş beni bile nelerle itham etti yavşaklar..
  • kesin askerliği bedelli yapacak olan bebedir.

ekleme: bu arada 28 yaşındayım, tüm mcu filmlerini izledim. askerliğimi de bedelli yapacağım tahminen. entry parodi/ironi içermektedir
  • her halttan rahatsız olan tiplerden daha düzgün bebelerdir.
  • mart ayından itibaren ben oluyorum bu bebe. bu ara askerliğimi de bedelli yapmadım gidip doğuda paşalar gibi yaptım.
  • içindeki çocuk ölmemiştir, içindeki orospu çocuğunu yaşatanlar anlamaz.
  • benim bu bebe.hayata bi kere geliorm salak sacma kaliplara girip kasinti kasinti dolanmiorum icimden ne gelirse onu yapiyorum.acayip mutluyum.deadpoola da bayiliom.
    buyumek bi bok deil ki olm niye 30 yil hayatta kaldin diye bu biseylere engel olsun.
  • hobisi olmayan, yaptığı hiçbir şeyden keyif almayan, tek bildiği sözlüğe gelip etrafa sataşanlara dert olmuştur.
  • öncelikle tanım; hayattan zevk almayan bir dingilin beyanatı.
    60 yaşına gelsem de izleyeceğim. sizin derdiniz ne anlamış değilim.

edit: thanos siksin seni.
  • valla gençler marvel dc filmi varsa ilk gün giderim onlardan aldığım keyfi çoğu filmden alamıyorum hatta çizgi sinema versiyonlarına bile bayiliyorum. sizlere de tavsiye ederim en azından ne olduğu belirsiz aşk sekizgenlerinden kurtilursunuz.
    askerligini komando olarak yapmıştır bu arkadaş bu arada.
    (bkz: 6.j.k.e.alayi manisa/kırkağaç)