şükela:  tümü | bugün
  • büyük ihtimalle iyi bir insandır.çocuksu insanlardan zarar gelmez.sevin o insanları.
  • 15 aylık oğlu yüzünden mecburen izleyen insan olabilir. hatta çizgi filmdeki şarkılar kafasında öyle yer etmiştir ki gün içinde alakasız bir anda mırıldanmaya başlar: peppeee peppeee afedersiin.
  • sabahları okula gitmeden önce şirinler'i açıp izleyen insandır.

23 senedir kahvaltı yaparken şirinler'i izliyorum. okuldan geldikten sonra da sıdıka'yı izliyorum. galiba geçmişi çok özlüyorum.
  • her gece butun gunun yorgunlugunu atmak icin seri olarak izliyorum. 30 yasimi geceli de bir kac ay oldu. (bkz: swh)

tavsiye ederim.
  • rafadan tayfa çok güzel ama ya.
    anlayamazsınız...

en asil duyguların insanıdır.
  • "çizgi film seyretmenin de yaşı mı olur mu" dedirten başlık.
  • 30 yaşındayım ve 15 yaşımdan beri düzenli olarak anime izliyorum. çoğunun senaryosu da milyon dolarlık hollywood dizilerinden daha iyi.
  • arada açıp 90’lar kuşağında izlediğimiz çizgi filmleri izlerim. şu an izleyeceğim çizgi film yok. ayrıca the mask‘ı izleyeceğim link bilen paslarsa sevinirim.
  • 39 yaşında bir adam olarak beni çok güldüren ve hayata karşı farklı bir pencereden bakmamı sağlayan sünger bob hayranıyım.
    sadece parası için yaşayan bay yengeç,
    her zaman melankolik bir ruh halinde olan verdiği işçi mücadelesi ile burjuva'ya karşı başkaldıran ama sistem arasında kendisiyle tutarsız kalan toplum tarafından anlaşılamayan kompleksli ahtapot squidward,
    hayatın acımasızlığına rağmen saf ve temiz kalan sünger bob ve aptal arkadaşı deniz yıldızımız biricik patrick.
    yemişim yaşını.
  • aynı zamanda kocaman olmasına rağmen halen bisiklet süren insan olması muhtemel şuursuz kişi.