• genelleme yapmak yanlıştır. ama genel olarak kadınların fiziksel olarak daha erken çökmesi ve mental olarak erkeklerden daha olgun ve oturmuş olmalarından dolayı arada en az 1 2 yaş olsa iyi olur. ne zaman kendi yaşımda bir kadınla beraber olsam onun olgunluğu bana sıkıcı, benim enerjim de ona yorucu geliyor. ama dediğim gibi genelleme yapmak yanlış olur.
  • 30 yaş ve üstündeki erkek 30 yaş ve üstündeki kadınla evlenebilir.aşkın yaşının olmadığını düşünenlerdenim ancak erkek eğer çocuk sahibi olmak istiyorsa 30 yaş üstündeki bir kadınla evlenmeyi istemeyebilir.
  • evlenecek yaşta olması kaydıyla her erkek her yaşta kadınla evlenebilir.
    yeter ki aklına kalbine ruhuna hitap etsin.
    böyle saçma genelleme mi olur
    fransa firstlady'si brigitte macron'a bir bakın
  • haklı iddia.

40 yaşındaki kadınlarla evlensinler.
    süper olur.
  • en az beş-altı yaşlık bir fark olmalı. doğru tespit
  • 32 yaşında bir erkeğim. 26 yaşında gibi gösteriyorum. kadınlar da bilirsiniz erken olgunlaşır ve yaşça daha büyük gösterir... etrafımda 30 yaş ve üzeri kadınlar hep benden büyük - apla gibi gözüküyor. ama içlerinde küçük gösterenler de vardır muhakkak...

bir tek kadına evlenme teklifi ettim o da benden 5 yaş büyüktü ama o da fiziken ben gibi küçük gösteriyordu mesela.

bence önemli olan biyolojik yaş uyumluluğu değil; fiziksel ve ruhsal yaş uyumluluğudur.
  • aşık olursanız 40 yaşındaki kadın ile de evlenirsiniz.
  • katıldığım önermedir.şöyle eğer erken yaşta evlenilmediyse erkekler kendilerinden yaşta küçük kadınları tercih ederler yapımız gereği.en az(3-5)yaş sınırı şöyle bir gerçek var kadınlar daha erken yaşta çöküyorlar her konuda erkeklere nazaran.bu durum ister istemez evlenilecek kişinin kendisinden küçük olması düşüncesini doğuruyor.
  • 30 yaşında sporunu fastingini yapan bakımlı bir erkeğim. çevremde 20'likler kol geziyo işe giderken yolumu kesiyorlar. ama ben evde yalnızken kadın iç çamaşırı giyip patronumu arzuluyorum. beni elde edemeyeceksiniz orospular.
  • niye evlenmesin? öyle kadınlar var ki 25 iken 35 gösteriyor. yaş dediğin kimlikte yazan doğum tarihine göre 2 haneli bir sayı. ( 3 olanlar burda değil zaten ) önemli olan nasıl hissettiğin ve nasıl göründüğün. kendi yaşıma yakın pek çok kadın tanıyorum taş gibiler. yine kendimden 10 yaş ufak kadınlar da tanıyorum ruhları ölmüş. ayaklı cenaze gibiler.
hesabın var mı? giriş yap