şükela:  tümü | bugün
  • cesaret işidir.
    sıfırdan başlamak... bekli de eski mesleğinde ''işinin erbabı'' konumunda iken, bir süreliğine acemi olmayı zorluk çekmeyi göze alacak kadar gözü kara olmak demektir. bu kararı almayı gerektiren şartların da önemi vardır tabii ki... ama ne olursa olsun, radikal bir karardır.
  • lotoyu tutturduktan sonra yapacağımdır.
    (bkz: sefa pezevengi)
  • darısı başıma inşallah. bu televizyonculuk işi bana göre değil. bir kişide çıkıp demedi ki ''aga manyak mısın sen ne yapıyorsun'' diye... işte ben buradan gençlere sesleniyorum. sakın
  • bilgisayardan, formattan, fanından, ana ve ekran kartından, reminden bokundan püsüründen bıktığım için yaptığımdır.

(bkz: mutluyum)
  • tarafımdan "ya bismillah" deyip başladığım şeydir. kısmet olursa dört sene sonra bilgisayar mühendisliğinden mezun olur ve terfi ederim.
  • hem çalışır hem okurum diyenlerin yeni gözdesi.
    türkçe öğretmenliğinden pdr'ye geçiş cevremdeki örneklerdeb biridir.
  • 30 yaşındayken olmasa da 28 yaşında gerçekleştirdiğim eylemdir. her gün korkulu rüya göreceğime hiç uyumam daha iyi.
  • cesaret , risk ve azmin yanında eğer yeni bir eğitim & yeni bir üniversite gerektirecek ise eski meslekte çoktan yalanıp yutulmuş acemilik günlerine en erken 35 yaşında ulaşılacak gözüküyor.

ortaokul ve lisedeki okul orkestrasında üç tane üflemeli çalgı çalarak ve dershane dönemine kadar konserlerde yer aldım ve yönlendiren olmayınca zamane öss'sinin popüler mat-fen bölümlerinin kurbanı oldum. bu başlık 8 yıldır üniversite hastanesinde çalışan beni kara kara konservatuar hayallerime dalıp götürdü :(
  • kimi zaman attan inip essege, kimi zaman da essekten inip ata binme hissi verir. asgari ucretli bir iste calisip da yine asgari ucretli bir ise giren kisi essekten inip baska bir essege binmis gibi olur.

(bkz: padişahım çok yaşa)
  • günlerdir kafamı kurcalayan; fakat işin içinden bir türlü çıkmadığım eylem; doluya koysam almıyor boşa koysam dolmuyor ruh haliyle yaşamaktan bıkıyor insan bir süre sonra .