şükela:  tümü | bugün
  • ya 50 küsur yaşında bir ihtiyar ya bir dul ya da aşktan yana pek kısmeti olmayan bir erkek olmaktır.

eğer bunların hiçbiri değilse efendi adamın teki olup hayatının golünü yemiş olmaktır! ama ne gol yemek? hele ki erkek 40 yaşın altındaysa, off, efsane... durdun durdun turnayı gözünden vurdun ablam deyip, elini öpüp tebrik etmek lazım; zira bir erkeğin maddi, manevi ve bedenî en kuvvetli olduğu yaş otuz beştir. bu yaşın 5 aşağısı ile 5 yukarısı aralıkta yer alan her erkeğin hak ettiği kadın 20 ila 27 yaş grubundadır.

şayet efendi adam değilseniz, kadınlar sizi değil, siz kadınları seçersiniz ve bu kadın 30 yaşın üzerinde olmaz.
  • ergen tribi çekmeyecek ve nazlı gelin istekleri ile bunalmayacaktır. hele bir de bu kadın evlenmek istediği kişi ile evlenmemiş ,üç beş ay önce ayrılmış ise ohhh. erkeğin her dediği olacaktır. şanslı piiiiiçç.
  • 14 şubat'ın gelmesiyle red pill'ci tayfa coştu. olm 3 senedir "alfayım, çok sertim" diye geziniyorsunuz sözlükte hala mı birini bulamadınız ahahah.

ohh biraz da şurama alfalık.
  • basit bir hesap yaparsak ben olabilirim.

20 yaşındaydım ve sevgilim 27 yaşındaydı, çünkü gerizekalı ergen triplerine katlanamıyordum, kafamız uyuşuyordu, birbirimizden beklentimiz sadece birbirimizdik.
    ben olay biraz daha ciddi olsun istedim ama kendisi pek uygun değildi, yanlış zaman ve doğru kişi oldu yani.
    umarım şimdi çok sapıtmamış ve iyidir.

şimdiki yaşımda bunu yapabilirim, çocuğu gibi sevmezse olur yani.
    çünkü işi abartıp "aa küçükmüşsüüğn" diye baya beslemeye falan çalışan var.

mesele kafaların ve beklentilerin uyuşması.

nice salaklar var, amına koyim ben onların.