şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sözlükte yazarların nickleri var ve bu nicklerin başlıkları. diğer sözlük yazarları bu kişiler hakkında yazılar yazıyor. 300harf ise bunun web site hali.
  üye olup kendinize profil sayfası açıyorsunuz, sonra kişileri ekliyor onlar hakkında yazılar yazıyorsunuz. aynı şekilde onlar da sizi ekleyip yazabiliyorlar.
  zannımca televizyon ve radyo programları twitter'dan bizi takip edin yerine artık, 300harf.com da bizimle duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz diyeceklerdir.

  http://www.300harf.com/
 • görüp görebileceğim en kötü sosyal paylaşım sitesi fikri sanırım. kişilerin birbirleri hakkındaki yorumlarını paylaşmalarının onları bir araya getireceğini düşünmek fazlasıyla iyimser bir fikir bence. ama burcucum her zamanki gibi cokhh tathlı cıkhmıs o ayrı elbette.
 • ekşi sözlük'ten bağımsız olan bir sosyal medya sitesi. tasarımını ben yaptım ama coder biraz asi.
 • tasarımcısına entry sildirip ertesi gün tekrar girdiren site..
  (bkz: olmamış)
 • yepyeni ve bambaşka bir konsept, sosyal medyada çok değişik tarzda yenilik gibi bir şey. sözlük ama adından da anlaşılacağı üzere 300harf karakter sınırı var. tasarım ve kullanım olarak çok değişik, kaliteli bir görünüme sahip. standart ve avamlaşan sözlüklerden bıkan yazarların, plaza insanlarının, tahtakale esnafının, avm'de çocuk gezdiren yeni evlilerin, tarlaya soğan eken ve "devlet desteği yok" diyen çiftçinin, sabit işi olan memurun, ubercilerin, uber düşmanı taksicilerin, survivor'da gönüllüleri tutan işi yokların falan filan... kısacası herkesin yeni etkileşim alanı.

  sosyal medya kullanmayan insan kalmasın,
  buyrun buradan: https://www.300harf.com/
 • yeni nesil sosyal medya alanı. fotoğraf, video paylaşabiliyorsunuz, birbirinize yorum da yapabiliyorsunuz.

  gelin ya, eğleniriz.

  https://www.300harf.com/