şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: south park) (bkz: jewbilee)
 • torunlar, safagi uzunlar, sizi bekliyoruz, nerelerdesiniz? tam 117 gundur bekliyoruz. gelin de bitsin artık bu omur torpusu.

  istanbul'dan otobuse bindigim gun, dun gibi aklımda. merak etmeyin baslayinca bitiyor. korkuya hic gerek yok. semsiyeyi acmayin bos yere, soyulmus portakalın hesabını yapmayın.

  zevk almaya calisin.

  federal devre ksd 307 .

  safak -sadece- 39.

  baska yok...
 • yurtta kaldığım ilk odanın numarası *
  (bkz: aü milli piyango öğrenci evi)
 • yeni tck'nın*, "anayasayı ihlal" ile ilgili maddesidir. fıkraları da $öyle:

  (1) cebir ve şiddet kullanarak, türkiye cumhuriyeti anayasasının öngördüğü düzeni ortadan kaldırmaya veya bu düzen yerine başka bir düzen getirmeye veya bu düzenin fiilen uygulanmasını önlemeye teşebbüs edenler ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile cezalandırılırlar.

  (2) bu suçun işlenmesi sırasında başka suçların işlenmesi hâlinde, ayrıca bu suçlardan dolayı ilgili hükümlere göre cezaya hükmolunur.

  (3) bu maddede tanımlanan suçların işlenmesi dolayısıyla tüzel kişiler hakkında bunlara özgü güvenlik tedbirlerine hükmolunur.

  (bkz: 216/#10504783) (bkz: 301/#8717774) (bkz: 305/#10504811)
 • tek düzen hesap planında diğer mali borçlar hesabının kodu.
  nasıl ki kredi kartıyla yapılan tahsilat işlemleri 108 diğer hazır değerler (127 diğer ticari alacaklar da olur) hesabında izleniyorsa, işletmenin adına kayıtlı kredi kartıyla yapılan ödemeler de bu hesapta izlenebilir. yok efendim özün önceliği ilkesidir, ne olursa olsun bu bir banka kredisidir derseniz, 300 banka kredileri hesabının altında da izleyebilirsiniz.
  bi de 103 verilen çekler ve ödeme emirleri hesabında izleyenler var, işte onların bu yanlıştan dönmeleri gerekiyor.
 • uberciler vergi vermiyor diye aglayan ama sen ne kadar vergi verdin diyince “ben devlete domalacagim kadar domaldim” diye cevap veren, odedigi vergilerin goruntusunu istediginizde yokus yapan bir taksici cocugu. helal paraymis bir de kazandiklari jrjdjajanaan.
 • twitter'da yüz vermeyen karıya ekşi sözlük'ten saldıran bir adet abazan ve 31 şampiyonu.

  (bkz: #80454677)

  aykut kocaman'ın 4-3-3 oynatması ehehe gibi cahil bir şey karalamış bir de.

  kuyt-webo-sow

  söyle bakalım bunlar kimdir benim küçük abazan 31 şampiyonum?
  işin enteresan yanı küçük bir abazan bile bir karıya saldırırken aynı anda aykut kocaman ve fenerbahçe düşmanlığını sergileyebiliyor. aklına o gelebiliyor. çünkü kamuoyunda öyle bir algı oluştu ki aykut kocaman ile ilgili. bunların sorumlusu da televizyonlara çıkıp oturup sıçtıkları yerden para kazanıyorlar. bunun gibi cühelalara da biz katlanıyoruz sözlükte şurda burda.