• zamanında chp'yi ankara'nın doğusuna geçemiyor diye eleştirenler şimdi geçtiği için eleştiriyor.

(bkz: iki yüzlülük)
  • imamoğlu resmen ince ince kayyum istiyorum diyor. o hatayı yaparlar mı acaba?
  • yeni mustafa sarigul loading...

yav ben sana oyu istanbul’un sorunlarina derman ol, bizi su akp’nin beton kafasindan kurtar, ranti kes, trafigi hallet diye verdim baskan.

sen once ibb baskani olarak rustunu ispat et, sonra siyasi kimligini ortaya koy. chp genel baskani oldun da haberimiz mi yok?

bir sonraki adimda da sarigul gibi akp’ye yanlarsin artik.

secilenin sirazesi kayiyor memlekette.
  • seçimler nedeniyle düğününü erteleyen batman gençlik kolları başkanının düğünü için gitmiş ve bir takım ziyaretlerde bulunmuştur.
  • ekrem inamoğlu bugün göya kendini demokrat diye tanımlayan ve akp muhalifi olan çok ciddi bir kesimin bile desteklemeyeceği bir hareket yaparak gerçek bir demokrat nasıl olunur dersi vermiştir.

iyi partiden, chp’ye hatta oradan hdp ve diğer partilere uzanan çizgide demokrasi’nin ve millet egemenliğinin ne olduğunu herkese anlatmaya çalışıyor helal olsun.

ha diyarbakır, ha istanbul önemli olan neresi olduğu değil, yamuk yumuk bile olsa sahip olduğumuz demokrasi, eşitlik, adalet kavramlarını kişiye ve bölgeye göre konumlandırırsak geleceğimiz noktada hepimiz yapayalnız kalırız ama bu örgütlü kötülüğün karşısında ancak örgütlü iyiler olarak kalabiliriz.

birbirimizi kabul etmeyi öğrenmemiz lazım!
  • halka sürekli olarak pozitif enerji ve iyi şeyler yapacağının inancını yükledi henüz yolun başında.

zeki, saygılı ve nerede nasıl davranması gerektiğini bilen bir başkan adama küfür etseler tebessüm edip nazikçe cevap verecek o derece üstelik din dil ırk ayrımı yapmıyor herkesi kucaklıyor.

daha çok güzel işler yapacağına inanıyorum ekrem başkanın yolu açık olsun.

edit: imla.
  • karşısında oturan adnan selçuk mızraklı'ya neden seçildikten 4 gün sonra kitleyi hazır ola kaldırıp pkk marşı okuttuğunu da sormuştur umarım.

not: inanmayanlar var. kardeşim ekşi sözlük hesabı açabiliyorsan google da kullanabilirsin. arat bakıyım google'da 4 nisan 2019 tarihinde diyarbakır il başkanlığında o seçilmiş başkanınız ne yapmış. sadece haber olsa havuz medyası uydurması derdiniz ama videosu da var. link
  • mevkidaşına yapılan haksızlığın karşısında tepkisini koyan belediye başkanı davranışıdır.

ne demek istanbul'la diyarbakır ne alaka? yok cumhurbaşkanı mıymış da, yok genel başkan mıymış da?

aynı işi yapıyor bu adamlar. bugün buradakine yarın ona.

özel sektör de senin gibi düşünenler yüzünden bu halde. yanındaki adama haksızlık yapılırken sesini çıkarma, sana yapıldığında yandım anam diye bağır, bilmem ne rezaleti diye başlık aç.

kendine müslümanlar sizi.
  • ortak bir proje olarak, aponun, diyarbakır'a dikilmesi planlanan heykeli ile ilgili bilgi almıştır umarım.
  • zamanında ak partinin yaptığını yapmakta, doğudan ilerisi için oy rezerve etmeyi amaçlayan ziyarettir. bazı yazarların dediği gibi doğudaki ve büyük şehirlerdeki kürt kökenli vatandaşların oyları seçimi değiştirebilir.
hesabın var mı? giriş yap