şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---

sevgili aybüke,

sizler benim kendi evlatlarımdan ayırmadığım çocuklarımsınız. ancak bir tabak aşure isteyen temiz yüreklerin bile hedef gösterildiği bir ortamda sizlere cevap vermekten çekinir oldum.

sevgi, kötülükten daima üstündür. biz hep sevgiyle kalalım.
    --- spoiler ---

https://twitter.com/…tatus/1300340902246965248?s=21

o kötülükleri hep beraber boğacağız başkanım.
  • şu adama olan sevgim anlatılamayacak kadar büyük. içim içime sığmıyor. tanrının hediyesi.

ülkenin geldiği duruma karşı yine sevgi diyen başkanın twiti.
  • ananı da al git diyen insanlar gördü bu gözler. böyle sözlere alışık değiliz biz başkan. biz solcu, ateist,
    terörist olmaya alışığız.

ankara ne kadar şanslı diye düşünüyor insan.
    i. melih ve zihniyeti izlesin başkanlık nasıl yapılır.
  • ibretliktir. yeni türkiye'yi özetlemiş.
  • chp seni hak etmek için ne yaptı şeklinde düşündüren tweet.

not: bu sadece chp değil, tüm partiler için geçerli. böyle bir devlet adamı türkiye için çölde vaha gibi.
  • ankara ve türkiye için bulunmaz bir nimet olduğunu bir kez daha göstermiştir.
  • turkiye'nin yeniden raya girmesi icin bir an once cumhurbaskani olmasi gereken kisinin attigi twittir.
  • (bkz: görüyorum ki çaresizliği tatmamışsınız hayatınızda)
    kemoterapi tedavisi gören kanser hastası bir kızın eline para sıkıştıran zihniyetin bunu anlamasını beklemek zaten garip olurdu başkan. unutmadık!!
  • eskiden, toplumda infial yaratacak olaylar vuku bulduğunda veya toplumun çoğu tarafından önemsenecek bir olay olduğunda siyasiler için “bakalım demokrasi sınavıdan geçebilecek mi” denirdi, bu adam sınavı çoktan geçmiş şimdi çomarlara hem demokrasi hem de insanlık eğitimi veriyor kafalarına vura vura.

bütün kötülükler iyi suratına da girseler,
    iyilik yine de iyilik olarak kalır. *

siz hep iyi olarak kalacaksınız, bir umut bir ışık oldunuz insanlara hem de bu karanlık dönemde.
  • mansur yavaş ne zaman, ne yazsa gözlerim doluyor. tam bir duygusal ponçiğe dönüşüyorum.

ülkeye dair gram umudum sadece kendisi sayesinde. siyaseten bu kadar inandığım kimse yok. keşke daha genç olsaydı, o zaman daha da güzel olurdu.

bu tweet’le de dünkü zekâ ve ahlâk fukarasına dersini yine kendisine yakışan bir üslupla vermiştir.