şükela:  tümü | bugün
263 entry daha
  • yeni taahhütümü 100 mbps ve 50 gb akk'li yapıyorum en ucuz fiyattan. 2 ay sonra akk diye bir şey kalmayacak ne de olsa. umarım bizi şaşırtmazlar
  • taahhütünüzü böyle yaptınız bitene kadar devam edeceksiniz demesinler sonra. bu dönemde taahhütlü internet alınmaz bence.
  • başlık 2016'da açılmış. ayrıca 2018 de bitti bitecek. "akk'nin 2018'de kaldırılması" diye başlık görünce bu yüzden biraz şaşırdım, zira 2018 bitmek üzere, 31 aralık 2018'de mi kaldıracaklar? ben kaldırılacağına pek ihtimal vermiyorum ama bakalım...
  • eskiden akk dolduktan sonra yavaş da olsa internet kullanmaya devam edilebiliyordu. artık isp'lerin belli bir kota sonrası otomatik ek paket satarak internetinizi yavaşlatmak yerine faturanızı kabartacağı uygulama olacaktır.

ek paket alımını özellikle iptal ederseniz, kota dolduğu zaman internetiniz duracak, çok da öyle düşündüğünüz gibi olumlu bir gelişme değildir yani.
  • iptali ensarcıların bir telefonuna bakan olay. çok umutlanmamak gerekir.
  • 2018 dedikleri 31 aralık 2018. yani 2019 ama öyle bir ülkeyiz ki issler acaba devletin 2.5 yıl önce aldığı karara uyar mı 2019'da insani şartlar altında internet kullanabilecek miyiz diye düşünüyoruz. daha önce yine bir piçlik yapacakları konusunda bir entrym zaten mevcut ama her şey yine biz kullanıcıların elinde. internet ve yazılım alanında en azından hakkını aramaya çalışan insanların olduğu bir ülkeyiz ve olası bir kota durumunda yine çeşitli kampanyalar düzenlenerek özellikle yerel seçim öncesi bu tarz şeyler yapılarak istediğimizi yıllar sonra bile olsa elde edebiliriz gibi geliyor bana. sizde donanimhabercilerle dalga geçmek yerine umarım destek olursunuz.
  • akk kaldırılsa bile fiyatlara fahiş zamlar yapacaklardır.
  • benim anlamadigim, cogu kisinin sozlesmesi aralikta bitiyor benimde oyle. simdi araligin bilmem kacinda aranicaz ve teklif vercekler 25 mbps 50 gb kota diye, e ocakta kota kaldirilcak nolcak sadece hiza mi o kadar para vermis olacaz?

yada soyle bi uyaniklik yapilir mi;

25 mbps 25 gb kotali 50 tl
    25 mbps 50 gb kotali 70 tl
    50 mbps 25 gb kotali 70 tl

fiyatlari tamamen salladim. simdi uyaniklik yapip, hiza odaklansak zaten kota kalkcagi icin 3ncu secenek en mantiklisi oluyor 1 ocaktan itibaren kotanin anlami kalmicagi icin 50 mbps e 70 tl vermek en mantiklisi duruyor
  • turknet 35mb taahhütsüz aknsiz 64,99 ödüyorum 1000 dakika sabit telefon hediyesini saymıyorum bile.
  • turk.net bunu sevdi.

her ne kadar müşteri hizmetleri birimine telefonla ulaşamasanız da -hizmet de neymiş- kotasız internet opsiyonunu bir tek kendileri sunuyor.

yanına 1000 dakika her yöne telefon da dahil, anamı falan arıyom. (20 günde bağladılar.)

faturalarınızı mobil uygulama üzerinden ödeyebiliteniz mümkün.

ama müşteri hizmetlerine ulaşamazsın!

sektörde kartları tt'ye monte edecek gelişmedir efe'm.

büdüt: tt'den geçiş yaptım. eğer canımı sıkarlar superonline'a zıplarım ama asla tt'a dönmem.
60 entry daha