*

• btk'nın hakkında çalışmalara başlanılmasını 01.09.2016 tarihinde açıkladığı über olay.

**31.12.2018 tarihi itibarıyla akn uygulamasına son verilmesine yönelik yapılabilecek
    çalışmalara ve konuyla ilgili analizlere**

o günlere görecek miyiz bakalım bunları. gerçi okuduğum son rapora göre geniş bant internet kullanıcı sayısı yaklaşık 10 milyon falan. türkiye için çok az bir sayı bence, ben az 40 milyon bekliyorken şok oldum 10 milyon görünce.

edit: http://www.btk.gov.tr/…noktasi (akn) uygulamasi.pdf

edit 2: (bkz: akn)
  • (bkz: akn)*
  • sonunda nihayet beklediğimiz gün. milli bayram ilan edilmesi hususunda kanun tasarısı gündemde.
  • belirtilen tarihe kadar aşağıdakiler olucakmış sonra kaldırılıcakmış ..

mobil şebeke işletmecileri tarafından akn sonrası veri indirme hızının en az 128 kbps olarak uygulanması,
    sabit genişbant internet hizmetlerindeki akn sonrası erişim hızının % 50 oranında artırılması,
    akn kapsamındaki veri kullanım miktarının, hız dengesi de gözetilerek farklı seviyelerde belirlenmesi,
    02:00-08:00 saatleri arasında internet kullanımlarının akn’ye dâhil edilmemesi..
    edit: tarihle ilgili uyarı yapanlar için teşekkürler.
  • sokabildigimiz kadar sokalım bari demişler...

millet uzaya araç göndermek için tarih veriyor , bizimkiler akkyı kaldırmak için ...
  • 2018'e kadar google bedava internet dağıtmaya başlar.

bu da tarihe notum olarak burada kalsın.
  • o kadar yaşar mıyız bu ülkede amq dedirtmiştir.
  • arkadaş ohal varken khk arasına bunu da sıkıştırsanız ne olurdu. 2018 diyenin amk 2019da kalkıyor.
  • 2016 yılına gelinmiş, insanlar 2023'de uçan taksilerin icraate geçeceğini söylüyor biz de hala akk'nin kaldırılma olayını 'müjde' olarak nitelendiriyoruz. tam olarak da kalkmıyor. bu sefer direkt girmiyorlar da, birazcık kayganlaştırıcı ile acıyı alacaklarmış.
hesabın var mı? giriş yap