şükela:  tümü | bugün
 • digitürk'ün abonelik iptalinde çirkef olduğunu hep duyardık ama vodefone'dan bu kadarını beklemezdim doğrusu. dilerim mağduriyetiniz en kısa sürede giderilir. fakat bu çirkeflikle devam ederlerse hakkınızı mahkemede aramanız gerekecek sanırım.
 • an itibari ile aynı çirkef süreci d-smart internet ve tv abonelik iptalinde yaşamaktayım. mail istiyorum yok fax çekin diyorlar, fax çekiyorum gelmedi diyorlar, bayiye gidin diyorlar bayiye gidiyorum biz evrak almıyoruz diyorlar bakalım nereye kadar devam edecek..
 • bu kadari gercekten olmaz.

  rezaleti yasayan arkadas tane tane, son derece duzgun bir sekilde anlatmis.

  su anda yurt disinda yasiyorum, vodafone musterisi degilim ama bu problemin cozuldugunu gormezsem dondugumde de vodafone'un onunden bile gecmem.

  ha, tek basima ben gecmesem ne olur? hicbir sey olmaz. ama bugun bir potansiyel musteri, yarin bir musteri derken neler olacagini her buyuk sirket bilir.
 • okurken sinirden gerildim.
 • gerçekten okuduğum rezaletler arasında kaliteli bir yere sahip rezalet puanım 10 üzerinden 9 müşteri hizmetlerini ara musallat ol.
 • evraklarınız ulaşmamış kısmı yalan dolan bence. bundan sonraki aşama dava açmak, nasıl olsa geriye yönelik kesilen faturaları da geri alırsın. en son bildiğim kadarıyla iptallerde faks isteme işini btk kaldirdı. e-posta ile oluyor. dava aç. sistemde evrakların tam olduğunu söyleyen ses kaydı da vardır. onu da yok ettilerse bu zaten suçlarını belli eder.
 • eve internet bağlatma sürecindeyim, vodafone net kapıma yapıştığından, hakkınızda hiç iyi şeyler yazılmıyor, müşteriniz olmak istemiyorum dediğimde orda yazanlar eski artık öyle değiliz problem yaşamıyoruz dediler. iyiye yönelik bir değişim yaşamamışlar anlaşılan. umarım sorununuz bir an önce çözülür bir daha da kapısının önünden bile geçmek zorunda kalmazsınız.
 • illet gibi rezalet. umarım tez zamanda kurtulursun.

  rezalet puanım: 100
 • eğer yaşanmış bir olaysa ki harfiyen yaşandığına inanıyorum rezalet üzeri rezaletler silsilesidir. puanım 10/10'dur. başlık üst sıralara taşınmalıdır. zira özellikle son yıllarda birçok küçük veya büyük firmanın fark etmiyor, yaptığım kardır davranışına girdiğini görmekteyim.
  örneğin yıllık üyelik ücreti kesmeyeceğiz deyip eşimin ek kartından üyelik ücreti kesen işbankası itiraz üzerine ücreti iade etmiş, ertesi ay bu sefer benden iki katı kesmişti. bu rutinleşmiş yapılması gereken! prosedürü bize haber vermeden yapmışlar. benden kesilen kart parasını 6 ay sonra tesadüfen fark ettiğimde altı ay öncesine dönüş olmayacağını, o ay itiraz etseydiniz olurdu gibi bir açıklama yaptılar, ayrıca zaten bu kartta üyelik ücreti var gibi değüşük değüşük cevap verdiler. kartı kapattırdım. netice olarak biz tüketicileri aleni olarak yolunacak kaz, hatta bu ortadoğululara bu hizmet fazla bile der gibi bizi değersiz görmektedirler. help help..

  iki üstteki arkadaşın dediği gibi deprem sonrası türktelekom mağduru olan birisi olarak vodafone'a numara taşımaktan vazgeçtim. üç müşteri de bizden kaybettiniz. bir kere daha mı help help mi desem.
 • rezalet puanım 11/10. oha artık.

  vodafone.net'i asla internet hizmeti alınmayacaklar listesine eklememe vesile olmuştur.
106 entry daha