şükela:  tümü | bugün
  • süper lig'in 7. hafta karşılaşması.

saat 19.00'da başlayacak.

maçın akıbeti yarın belli olacak; çünkü ankaragücü kulübünde koronavirüse yakalanan oyuncu sayısı bir hayli fazla.

ilgili haber.

umarım oyuncular/kulüp personelleri en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar.
  • ankaragücü’nde çok eksik var rahat kazanmamız gereken maç umarım bir aksilik yaşamayız.

tanım: king kong’un 2 gol atacağı süper lig maçı.
  • böyle bir günde futbol konuşmak, maç yorumlamak çok doğru değil. ancak herşeye rağmen bu maç oynanacak ve objektif bir şekilde maç hakkında yorumda bulunmak biz futbolseverlerin boynunun borcudur;

yapısı itibari ile alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç. ankaragücü rakibine göre biraz daha ağır basıyor kalite olarak ama galatasaray hantal, taktiksiz, kaotik futboluna rağmen yanında bulunan futbol şansı ile şaşırtıcı sonuçlar alabiliyor.

60% berabere biter,
    39% ankaragücü kazanır.

izmir’de deprem nedeni ile ölen vatandaşlarımıza allah’tan rahmet diliyorum. yaralı ve mağdur vatandaşlarımız için ise her türlü desteği esirgememezi temenni ediyorum.

not: kartal.
  • ankaragücü’nün eksiği çok. çıkabileceğimiz en as kadroyla çıkıp rezil etmemiz gereken maç. acımayın.

rakibe saygı falan yok ağlasınlar istiyoruz.
  • dün gece rüyamda gördüm ilk yarı 1-1 bitiyordu ikinci yarıya yetişmeye çalışıyorum eve bir geliyorum 1-3 yenilmişiz..
  • as kadroyla çıkıp rezil edecekmiş :)

lan geçen sene 39 yaşındaki sedat'lı, fayt'li, ilhan parlak'lı rezalet kadro senden 2 maçta 4 puan almış. şimdi eksiklere rağmen taş gibi kadro kurmuş takımı rezil etmekten bashediyor.

ha 10 eksikli kadroyu yenince egon şişecekse o da senin karakterin.

neyse maça dönersek, eksiklerden 4-5 tanesi gerçekten önemli ama muhtemel kadro da hiç fena değil. norveç kralı börven 1 tane saplarsa o panikle puan çıkarabiliriz.
  • terim'in takımı yine 4-1-4-1 dizdiği maç. ulan ortadoğu'da yaşıyoruz; hayat pahalılığı, yoksulluk, kaos, deprem derken yaşamayı unutmuşuz zaten. kafayı dağıtıp dertlerden biraz olsun uzaklaşmak için haftada bir 90 dakikamız var, onu da bize çok görüyorsunuz be. otur kulübeden izle 2 senedir bize izlettiğin rezil futbolu. daha da galatasaray'ın herhangi bir maçını oturup izlersem beni siksinler.

böyle çık bari :( görsel
  • günlerdir karantinadayım, sıkıntıdan sürekli film ve dizi izliyorum. evde ihmal ettiğim şeyleri yapıyorum ama yine de çok sıkılıyorum. hem de öyle böyle sıkılmıyorum. en son yüzüklerin efendisi kralın dönüşünde rohanlıların at sürdüğü sahneyi açtım. digiturk uyeliğim var yani maçı istersem izleyebilirim ama yine de izlemeyeceğim çünkü youtubeta bana hiçbirşey katmayacak videoların galatasaray'ın maçlarından daha heyecanlı olacağını düşünüyorum.
    arda turan'ın oynadığı, belhandanın saçmaladığı, fatih terim'in triplere girip maç sonu yolsuzlukla suçlanan siyasi gibi garip garip açıklamalar yapacağı ama futbol adına hiçbirşey olmayan bu maçı izlemeyeceğim.
    siyaset ve yayıncı kuruluş binmişler atlara, kim daha hızlıysa o hafta onun dediği oluyor. bize de sanki çok çekişmeli , çok kaliteli bir lig varmış gibi yutturmaya çalışıyorlar. gördük rangers maçınca kaliteyi
  • çok rahat handikaplı kazanacağımız maçtır. arda-feghouli-f. öztürk ilk 11'de yok. belhanda falcao kadro dışı. diagne yıldızlaşıp falcaoyu yedeğe çeker.