şükela:  tümü | bugün
  • geri odemesiz almissin otelde anladigim kadariyla hizmet veriyor yani gidebilirsiniz.

rezalet puanim 2/10
  • iptal etmek için son dakikayı beklerseniz adamlar işi yokuşa sürer. turizmde devlet babanın iptal hakkı tanıdığı vakitler böyle bir hamleniz olsaydı eyvallah ama artık geç sayılır. devlet her şeyi normale, eskiye çevirmeye çalışırken çok geç kaldınız. geçmiş olsun.
  • (bkz: soğuk su)
  • otel o tarihlerde hizmet veriyor olacak. hizmetini alabildiğiniz tatile gidip gitmemek kendi inisiyatifinizdir

rezalet puan 0,8/10
  • 29 mayıs’a kadar bekleyip de mücbir sebep demek biraz saçma olmuş.

sen yüzlerce kişinin öldüğü günlerde iptal etmeye yeltenmeyip, vakaların en düşük seviyelere geldiği, normalleşmenin başladığı, turizm sektörünün tekrar işlemeye başladığı bir zamanda mücbir sebep bahanesiyle rezervasyon iptal etmeye çalışmak sizi haksız yapar.

rezalet puanı: 0/10
  • “ ortada bir mücbir sebep var.” dan sonrasını okumadım.
    otel devletin belirlediği şartlarda hizmet veriyor mu? veriyor. rezervasyonun geri ödemesiz mi? evet. ister gidersin, ister gitmezsin. sorumluluk sende.
    rezalet puanım 0,1/10
    insanların vaktini çalmayın.
    haksızsın dostum.
  • rezalet puanım -1
  • hem geri odemesiz rezervasyn yapiyorsun hem de bizlerden 10 puan bekliyorsun. dunya'da pandemi varken senin bu ileri gorussuz rezervasyonuna rezalet puanim 1/10.
  • otel o tarihlerde hizmet veremese anlarım da, corona dönemi bitiyor, önlemler gevşetiliyor. olağanüstü bir durum yok yani, gitmek istersen gidebilirsin. geri ödemesiz yapmışsın bir de. puanım 0/10
  • aynı kurumdan 19 24 mayis icin kemer hiltona marttan once rezervasyon yapmistim. otel ve uçuş olsa gidecektim ancak uçuş iptal bilgisi gelince rezervasyonu uygulamadan iptal ettim. geri odemesiz fiyat olmasina ragmen 10 gun sonra parayi eksiksiz gectiler hesaba herhangi biriyle muhatap bile olmadim.

arkadaş otelin acik, ucuslarin acik oldugu donemde tamamen keyfi olarak rezervasyonunu iptal etmek istemiş, haliyle mevcut iptal politikasi gecerlidir.

puanim 0.