şükela:  tümü | bugün
  • hırsızlığı yolsuzluğu aldığı %45 oyla aklanmayacak bir parti karşısında daha yapacağı çok işi olduğundan gerçekleşmeyecek istifadır.
  • hırsızlığın, uğursuzluğun bu kadar net olduğu bir dönemde. solda birleşme hayallerinin tam anlamıyla gerçekleştiği bir dönemde. cemaati, muhalefeti ve önceki seçimlerde oy kullanmayan seçmenlerin katılımını arkasına almasına rağmen partisini başarıya taşıyamamış olması nedeniyle olması gerekendir.

bu kadar lehine çalışan faktöre rağmen kazanılamayan seçim net başarısızlıktır.
  • hiç umrumda olmayan istifa. ülkenin bokluğunu kk'nin istifası düzeltmeyecek. kk de düzeltmeyecek, chp de düzeltmeyecek. ne düzeltecek bilmiyorum.
  • istifaymis. asil istifa etmesi gerekenlerde onur ve namus yokken bir de burada utanmadan cikmis istifa diyorsunuz. samimiyetsiz pezevenkler.
  • istifa edecekse de 1 hafta sonra falan istifa etsin. oy sayımları ve yapılan itirazlar sonuçlansın. eğer şimdi istifa ederse oy sayımlarındaki manipülasyon ve hırsızlık ifrata vardırılır malum parti tarafından.
  • bir ak partili olarak olmamasını dilediğim istifadır.

hayır yani ne zararı var rahat bırakın adamı.
  • chp'lilerin desteklediği istifa.

kaybeden çekilsin. yenilerin önünü tıkamayın herkese şans verin. kişisel inatlar partiye dönem kaybettirmemeli.
  • istifa edecek o kadar çok kişi varken, boyle bir başlık açan arkadaşın zekasından şüphe duydum. göğsunu gere gere çıkmalıdır artık insanların karsısına. bence elinden geleni yapmıştır bu şeçimde. akp nin diktatorlugune son vermek için güzel bir başlangıc yapmıştır. umuyoruz bunun sadece başlangıc oldugunu unutmaz genel secimlerde de bu şekilde devam eder. zaten etmese de sorun yok bu kadar pisliğin içine batmış bir hukumet kendi kendini de kolayca bitirecektir yakında
  • akp sempatizanı değilim. çok net bir şekilde istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum. ortada bir başarı yok.

edit : istanbul ve ankara 'nın aslında alındığı ve masada kaybediliyor olduğu ve bu oranlara göre akp %40'ın altına ineceği için aslında çok net bir başarı var ve gizli durumda. yine de ankara alınamadığı takdirde gözle görülür başarı olmayacağı için kk'nın ve bahçeli'nin devam etmesi bu partilere zarar verecektir.
  • gerçekleştiği yönünde dedikodular dönmektedir.