şükela:  tümü | bugün
  • serefsizce bir harekettir.
  • hepsini biz yicez diyorlar.
    mercedesler eskidi diyorlar.

edit:
    kudurun çomarlar. yalayın troller.
    güzel günler göreceğiz güneşli günler!
    karanlığı güneş gibi boğacağız!
  • hızlandırıyorlar.
  • ibb kampanya hesabı dediği koronavirüs için istanbul'da yaşayan ihtiyaç sahibi kesimlere ve yaşlı vatandaşlara, sağlık çalışanlarına ve hastalara yardım etmek için bağış kampanyası bu arada...

imamoğlu, destek kampanyası için yaptığı çağrıda şunları söylemişti.:

- sizler de zor günlerden geçiyorsunuz. üretim ve hizmetleriniz ya tümden durdu ya da durma noktasına geldi. bu dönemde güçlüler zayıflara, varlıklılar yoksullara destek olmayı başarırsa bu tarihi sınavı geçebilir ve zorlu mücadeleyi kazanabiliriz.

- bununla birlikte mevcut gidişat her geçen gün azalan kaynaklarımızın yeterli olamayacağını gösteriyor. bu nedenle toplumsal dayanışmayı harekete geçirmek ve salgınla mücadelenin sonuna kadar görev yapmak üzere yenikapı'da istanbul yardımlaşma ve koordinasyon merkezini kurduk.

- bu merkezin hizmete geçmesiyle birlikte ‘birlikte başaracağız ‘kampanyasına başladık. kampanyamızla şehrimizde yaşayan ihtiyaç sahibi kesimlere ve yaşlı vatandaşlarımıza daha fazla maddi ve manevi destek sağlamak, sağlık çalışanlarına ve hastalarımıza yardım etmek istiyoruz.
  • siz hala erdoğan' ı suçlayın sadece.

(bkz: #104484254)

edit: serbest çağrışım: (bkz: heinrich himmler)
  • sadece kendilerine bağış yapılmasını istediklerinden dolayı "sözde" kanunu uygulamaları durumudur.

istiyorlar ki sadece bize para gelsin, kontrolü bizde olsun.
    amaçları milleti huzura erdirmek değil, kendilerini güvence altına almak.

yoksa neden şehrinde bulunan insanların huzuru ve sağlığı için bu zor zamanda bağış toplama yetkisi olan bir başkanın, bu yetkisi bloke edilir ?

edit : tanım, hede
  • siz halk için bir şey yapmayın, parayı biz toplayalım yiyelim temalı engellemedir. iyi olan her şeyin karşısında bunlar.
  • milletine kolonya dezenfektan dağıtacağım diye beyan verip yapamayanların, üç büyük kentin belediyelerinin yaptıkları icraatlar zorlarına gitti demek ki.

bir şey yapmıyorsun bari gölge etme.

yazıklar olsun.
  • yasal karar olduğunu söyleyenler için ilgilerini çekecek ''yasal'' bir karar da şurda var, inceleyebilirler.

https://twitter.com/…glu/status/1244948265809969153
  • ben bu tip olaylar için banane deyip geçiyorum artık.

muhalefet partisi lideri de bu gibi olaylar sonrası çıkıp "doğru bulmuyorum" deyip oturuyor. ben neden kendimi üzeyim ? bu kadar pasif bir muhalefete az bile yapıyorlar.
353 entry daha