şükela:  tümü | bugün
 • politik - kulitik bir örgüttür, dijital ortamlarda rastlanabilir
  (bkz: facebook) (bkz: izinsiz gösteri)

  manifestosu asagidaki gibidir;

  1. devrim yapılmaz olur.

  2. 31 şubat örgütü, efsanevi liderler nemeçek, pippi uzunçorap, seymour glass, k., kimmeryalı konan ve konyakçı'nın izindedir. bu izi kaybetmemeye çalışmaktadır.

  3. 31 şubat, "31 şubat olmaz ki" diyen yaratıcı dehalara hoş bakmaz.

  4. bush, tony blair, spielberg, bill gates, susanna tamaro, "milliyetçi" kavramı yerine kendini "ulusalcı" olarak tanımlayan sözde "solcular", savaş çığırtkanlığı yapanlar ve satırlarımızda yer veremediğimiz milyonlarca benzerleri, soyulmamış birer salatalıktır. aslında zihni açık, cengiz, necmi, alper filan da öyle sayılır ama bunun konuyla alakası yoktur.

  5. 31 şubat örgütü, bir grup genç müteşebbis tarafından teşkil edilmiş bir yapılanmadır. bölünerek ya da birleşerek çoğalır. prensip olarak çoğalır.

  6. çoğalmak, biyolojik değil, deneysel ve ideolojik bir eylemdir.

  7. 31 şubat, dünyanın en boktan, manasız, saçma, abuk, lavuk, zibidi, zındık, cinsiyetsiz, zibildiyetsiz ve haysiyetli örgütüdür.

  8. 31 şubat'a üye olmak, müslüman olmak kadar kolaydır. herhangi bir dilde "üyeyim" kelimesini kusursuzca terennüm edebilen herkes üyedir.
  onlardan beklenen, her türlü eylemlerinde ilkelerimize uymalarıdır. durumun bize de bir e-posta ile bildirilmesi, çocuklar gibi şen olmamızı tesis eder.

  9. 31 şubat'ın tarihi, oluşur oluşmaz yazılacaktır. sonra yazılanlar yalanlanacak, yeniden yazılacak, onlar da yalanlanacak, kafalar karışacak, tavla kapanacaktır.

  10. temsilcilerimiz, marx'tan buddha'ya çeşit çeşittir, çoğu daha önceki bir tarihte öldüğü için bu durumdan haberleri olamamıştır.

  11. örgütte hiyerarşik yapı çok önemlidir. ancak, hiyerarşiyi herkes kafasına göre belirlediği için bu durum biraz karışıktır.

  12. 31 şubat, yolu sevgiden geçen herkesi çiftleştirmeye çalışır.

  13. 31 şubat, çevrecidir. çevrede ne kadar alkol varsa edinmeye çalışır.

  14. 31 şubat erkekleri, feministtir, feminlere bayılır.

  15. 31 şubat, konstrüktivisttir. kuran çarpsın ki.

  16. 31 şubat eylemlerinde zaman ve mekan önemli olmadığı gibi, bir eylemi sahiplenmesi için kendisinin yapması da gerekmez.

  17. herkes, 31 şubat örgütü üyesi olarak doğar.

  18. örgüt elemanları, çalışkandır. soyut çalışır. somut çalıştığı zaman kol ve karın kasları için çalışır. ab-shaper ve benzeri yardımcı gereç kullanmaz.

  19. 31 şubat, kedisini yıkayanları, kazağını pantolonunun içine sokanları, mahsun kırmızıgül gibi bakanları, demirel gibi konuşanları, aşk meşk geyik üçgenine fitne fesat sokanları sevmez.

  20. 31 şubat, her daim kafası iyi gezenleri, sakız çiğnerken yürüyebilenleri, ciguli'yi, 62'den tavşan yapabilenleri, "küçük ev, karolin karolin kıs kıs kıs, meri keri çarls ingıls" şarkısını sever.

  21. her yılın 31 şubat'ında alkol almak, blow job, büyük-küçük aptest olayına girmek, zinhar yasaklanmıştır.

  22. bu madde, son noktayı koyan maddedir. kutsal, tamamlayıcı, açıklayıcı, helak edici ve yol göstericidir.

hesabın var mı? giriş yap