şükela:  tümü | bugün
  • 3 hafta önce sözlük üzerinden paylaştığım "ekşisözlük dertleşilecek insan veritabanı" başlığında ki connected2me linkimden benimle konuşmaya başlayarak tanıştığım über geniş kadın. bağcıların gülü...

evet bir kaç saat konuştuktan sonra whatsapp a geçtik, beni aramaya başladı, çok ilgili alakalı duruyordu, şaşırdım, daha sonra evli olduğunu söyledi, iyice şaşırdım, amacının ne olduğunu sordum bişey demedi, sadece yolunda gitmeyen bir evliliği varmış ve 2 aydır falan eşinden ayrıymış, görüşmek istemedim, çok üsteledi, benim bir hatam olmadığını ve herşeyin zaten çoktan bittiğini söyledi.

sık sık aramaya başladı, günde 3 4 sefere kadar çıktı, whatsapp dersen her boş anında yazışıyorduk, açıkçası kendisinden pek etkilenmedim, ayrıca sözlüğe girdiği çaylak entryleri de son derece kezbancaydı, zaten twitter da 16 bin küsür takipçi yapmasının da başka bir izahatı yoktu bu yazılarla.

benim konuştuğum ilk günden beri dikkatimi çeken şey şu oldu, bu kadın sözlük üzerinden bir yazar arkadaşla "düşün ki o bunu okuyor" başlığı üzerinden sürekli paslaşıyordu, yani verdikleri cevaplar, yazdıkları şeyler o kadar örtüşüyordu ki, sorma gereği hissettim.

o yazarla aranızda ne var dedim? yok bişey sadece arkadaşız dedi, ee dedim yazdıklarınız çok örtüşüyor, sen paranoyaksın, hiç bir şekilde görüşmedik görüşmüyoruz, sadece paranoyaksın dedi. mesleği gereği* ikna kabiliyeti yüksek bir arkadaştır, ben hiç bir yalanına kanmadım ama derdi ne amacı ne çok merak ettim. bu yüzden sonuna kadar gittim, görebilmek için.

gün be gün bu görüşmeler arttı, benim için çok can sıkıcı bir hale gelmeye başladı. hatta evime gelecekti, bi hafta bişeyler oldu, ikinci hafta dayım hasta oldu falan dedi, üçüncü hafta ben olduğu şehirdeydim, bi akşam buluşup bişeyler içelim dedim, gelemiyeceğini söyledi, sebebini sorduğumda ise korkuyorum ama senden değil kendimden diye bi cümle sarfetti.

peki dedim ben senin bulunduğun şehire kadar gelipte sen o koca kıçını kaldırıp bir kahve bile içmeye gelmiyorsan benim seninle katiyen işin olmaz dedim kapattım telefonu.

sonra kavga haline dönüştü, işte ben o yazarla beraberim de, biz zaten seninle dostuzda, kendi kendine gelin güvey oluyorsunda tarzında abzürt bir hal aldı. insan dostuna ben anorgazmi tedavisi olayım mı? penetrasyon ile orgazm olamıyorum da mı diyormuş? anlamadım ki...

whatsapp yazışmalarımızdan, ben senin kadının olmak istiyorum, işte yasak yada değil ne pahasına olursa olsun kadının olcam yazdığı yazıları gönderdim bu sefer düş yakamdan demeye başladı. benim tek derdim cinsellikmiş, valla yavrum cinsellik bile olsa bu sen değilsin.

sen kimsin ben senin yakana yapışıcam, kaç zamandır arıyosun, 1 kere aramadım seni, 1 kere sen yazmadan yazmadım ayrıca mutsuz bir evlilik yaşamışsın, enkazı devralmak istemem ben, özellikle senin gibi 130 kiloya merdiven dayamışları.o göt kalkmaz çünkü, ayrıca adamın tekiyle kezbanca lisanıyla paslaşıyorsun sürekli , ben senin ne ruhundan etkilendim, ne fiziğinden , kaldı ki dünyanın en güzel insanı olsan , uçkuruna sahip çıkamadıktan sonra anca orospu olursun. adettendir diye kezbancamı geliştirip sen daha iyilerine layıksın bile dedim sana.

benim asıl merak ettiğim şey chain reaction, şimdi kocasını benimle, beni sevgilisiyle mi boynuzladı?

yoksa kocasını sevgilisiyle, sevgilisini de benimle mi?

yazar olsa da nick altına yazsam.

flaş edit: mesaj kutum, ben bu kadını biliyorum, evet evet tipi de şöyle, şekli de şöyle , saçı da şöyle diye tarif edip, bana da geldi, bana da geldi diyen insanlarla doldu işte şimdi şok oldum.

edit2: mahkemede görüşecekmişiz, öteki sevgililerde gelirse eğlenceli bile olabilir, batak, okey falan atarız.

ifşa değil bu, bir çeşit olan biten, bir kadın müsvettesinin ruh hali, amacı, niyetini ibraz etme

bu güne kadar karşılaştığım en ilginç vaka olduğu için yazdım , yoksa kimin hakkında neyi ifşa etmişim ki bu güne kadar.

son olarak mesaj kutuma gelen bissürü mesaj beni hakkaten şaşırttı sayı 10u geçti , bana da geldi, bende, bende, bende, diye maşşallah, hayırlı işler yenge

yanlış anlaşılan 2 şeyi düzelteyim bu arada: birincisi onunla görüşmek için gelmedim bu şehire, bu şehirde de evim var, sık sık geliyorum zaten işsiz olduğum zamanlarda.

ikincisi onu tavlamak içinde bi çaba sarfetmedim, zaten güzel şeyler olarak ilgilimi çeken hiç bişey olmamıştı. üçüncüsü buraya yazdıklarımında gurur kırıcı şeyler olduğunu, en azından benim açımdan hiç düşünmüyorum. bir arkadaş ekolü ile yazsaydım debeye bile girerdi, yalanı dolanı sevmediğim için alenen yazdım. fikirlerinize saygılıyım ama çok taktığımı da söyleyemem maalesef.

ha sevmedin hoşlanmadın, neden bu yaygara dersen, karşıma çıkan en sık insan modeli net olmayan, yedekçi, zincirci kadınlara uyuz olmamdan, bu arkadaşın da aşırı ilginç bir vakka olmasındandır.
  • karakter bozukluğu yaşayan bir yazarla bir çaylağın buluşma/buluşamama derdinden bize ne? bunu bize niye anlatıyorsun?

kafana silah mı dayadı kadın benle konuş diye? bir süre iyi kötü konuştuğun kadının arkasından küfürler hakaretler etmek de nedir? ya hu biri alsın şu karakter yoksunluğu abidesini şuradan...

edit: hala editliyor entriyi ruh hastası. bize ne ulan bize ne, ne yapalım kadının evini mi basalım sen niye bu yazarla konuştun mu diyelim kocasını mı bulalım ulan bize ne!

edit2: böyle bir insana özel mesajla yazmaya utanacağım için buradan yazıyorum.

mahkemeye falan taşımayın bu sapıklığınızı. yargının sizin sapıklıklarınızla uğraşmaktan çok daha mühim meseleleri var. hakim ve savcı karşısında "edepsiz" olmakla kalırsınız. alırsınız takipsizlik kararınızı elinize kahvenizi de o zaman içersiniz. savcının yerinde olsam iddianameye "bu gerizekalılarla uğraşmaktan çok daha mühim meselelerimiz olduğu için kovuşturmaya yer olmadığına dair karar veriyorum." yazarım.
  • acilen muhtarlar toplanıp bu konu hakkında bilgilendirilmeli, mahallelerimizde zina istemiyoruz.
  • dostum, kaç k için rekabete girdin, de hele bi? biliyorsun, limit 70k.

bu işin içinde de avasas çıkacak gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var.
  • 34 yaşında, evli ve 3 sevgilisi olan kadının altındadır.

en çok "kadının olmak istiyorum" demesine güldüm. bunların asortik olanları da "erkeğimin geyşası olurum" minvalinde şeyler söyler.

erkeğinin kadını ol, geyşası ol da ablacım, geyşanın erkeği olacak adam pek çıkmaz. haftada 2 anca ehe.
  • (bkz: cool story bro)

okudum kardeş. bitti okul. mühendis oldum.
  • (bkz: amme hizmeti yapayım)

özet:

yazar arkadaş sözlükten bir kızla yazışıyor, kız buna umut veriyor, kıza buluşalım diyor, kız olmaz diyor sonra göt oluyor.
  • kafası bir hayli karışık olmakla birlikte, sanal alemde sohbeti koyulaştırdığı birini köpeği haline getirip, fellik fellik peşinde koşturan ilginç kadın.

adam o kadar uğraşmış, şehir şehir gezmiş; bırakın ilişki yaşamayı, karşılıklı kahve bile içememiş. acıdım lan.