şükela:  tümü | bugün
  • karakter bozukluğu yaşayan bir yazarla bir çaylağın buluşma/buluşamama derdinden bize ne? bunu bize niye anlatıyorsun?

kafana silah mı dayadı kadın benle konuş diye? bir süre iyi kötü konuştuğun kadının arkasından küfürler hakaretler etmek de nedir? ya hu biri alsın şu karakter yoksunluğu abidesini şuradan...

edit: hala editliyor entriyi ruh hastası. bize ne ulan bize ne, ne yapalım kadının evini mi basalım sen niye bu yazarla konuştun mu diyelim kocasını mı bulalım ulan bize ne!

edit2: böyle bir insana özel mesajla yazmaya utanacağım için buradan yazıyorum.

mahkemeye falan taşımayın bu sapıklığınızı. yargının sizin sapıklıklarınızla uğraşmaktan çok daha mühim meseleleri var. hakim ve savcı karşısında "edepsiz" olmakla kalırsınız. alırsınız takipsizlik kararınızı elinize kahvenizi de o zaman içersiniz. savcının yerinde olsam iddianameye "bu gerizekalılarla uğraşmaktan çok daha mühim meselelerimiz olduğu için kovuşturmaya yer olmadığına dair karar veriyorum." yazarım.
  • acilen muhtarlar toplanıp bu konu hakkında bilgilendirilmeli, mahallelerimizde zina istemiyoruz.
  • dostum, kaç k için rekabete girdin, de hele bi? biliyorsun, limit 70k.

bu işin içinde de avasas çıkacak gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var.
  • 34 yaşında, evli ve 3 sevgilisi olan kadının altındadır.

en çok "kadının olmak istiyorum" demesine güldüm. bunların asortik olanları da "erkeğimin geyşası olurum" minvalinde şeyler söyler.

erkeğinin kadını ol, geyşası ol da ablacım, geyşanın erkeği olacak adam pek çıkmaz. haftada 2 anca ehe.
  • (bkz: cool story bro)

okudum kardeş. bitti okul. mühendis oldum.
  • (bkz: amme hizmeti yapayım)

özet:

yazar arkadaş sözlükten bir kızla yazışıyor, kız buna umut veriyor, kıza buluşalım diyor, kız olmaz diyor sonra göt oluyor.
  • kafası bir hayli karışık olmakla birlikte, sanal alemde sohbeti koyulaştırdığı birini köpeği haline getirip, fellik fellik peşinde koşturan ilginç kadın.

adam o kadar uğraşmış, şehir şehir gezmiş; bırakın ilişki yaşamayı, karşılıklı kahve bile içememiş. acıdım lan.
  • ekşi sözlük dertleşilecek insan veri tabanından bulunmuş. lan, ben sahiden dertleşiyorlar sanıyordum. malım ben amk.

hatta acaba bizim ev sahibi konusunda dertleşsem mi diye düşündüğüm oldu. ev sahibim sayın tuncay bey, sana sesleniyorum. senin yüzünden başıma haller gelecekti.
  • özet :

bir meriç var, bir de eli dolu kezban, kezban meriçe umut verip meriç de ümitlenip atağa geçince "olmaz." diyor, meriç istediğini alamayınca çirkefleşiyor.

bitti.