• 12 aralık 2006 da bot bağlayacak erbaşlar. biletlerim. hasretle bekliyoruz kendilerini.
  • kendilerini baklava borek ile karşılayacağım erbaş adayları..
    manisa 1nci piyade eğitim tugayı'na düşecek olanlara geçmiş olsun dileklerimi şimdiden sunuyorum ve mesajlarını bekliyorum.. stop..

edit: almadim baklava börek.. param yok.. hem olsa da nerden alacam lan askerim..
  • ya allahla başlayıp ya sabirla sürecek ve hele şükürle bitecek 6 aylık vatan borcu denilen askeri hizmetin müstakbel çalışanları. allah kolaylık versin. ama en büyük kolaylık dilimi bana düşsün...
  • hasretle beklenen torunlar. bizim kışlaya ilk girene koşup sarılacağım öpeceğim koklayacağım.
  • bir nevi spor kampina ya da izci kampina veya uzuuun bir kis kampina gidiyorum diye kendimi programlayip, sartladigim, hayat boyu unutamayacagim hatiralarimi simdiden merak ettigim askerlik dönemim.
  • mayıs'ın sonlarına doğru eve dönmeyi umut eden grubun askeriyedeki adı... ayrıca tertiplerim bunlar benim...
  • bu akşam uçağa otobüse tramvaya trelöybüse binecek askerlerdir. bir tanesi de benim. ankara nasıl bir yer acaba? diye merak saran bir piyade muhabere asker.
  • bugün itibariyle askerlik yemini ederek usta birliğine gidecek olan kısa dönem askerlerdir.
  • bugün itibariyle ilk çarşı izinlerini kullanmış askerlerdir, muhtemelen sari burma* larınıda çoktan yemişlerdir.
  • bugün itibariyle ilk evci izinlerini de kullanmış askerlerdir.
hesabın var mı? giriş yap