• 32 beden 34 pantolon boyuyla bu benim.

28 yillik hayatimda hic kicim olmadi. ne zaman egilsem musluk tamircisi sendromundan kic catalini ortaya serdim.

arkadaslar cok sikayetci; taraftar islikliyor. ortam tatsiz.
  • kuru göt mü? yoh artık.

hani kadınların bazısının nası kıçı geriye doğru çıkık oluyorsa (halk arasındaki adıyla tempra göt) bazı erkeklerin de o şekil olabilir, üstelik erkeklerde kadına kıyasla basen tabir ettiğimiz yanlamasına olan kısmı dar olduğu için çok da nefis bir kıçı olduğu halde 32 beden giyer, ki muhtemelen bayaa bayaa ideal bir görüntü oluşturur. (benzer şekilde 36 beden giyen kimi kadınların basen kısmı dar ve poposu geriye doğru gayet nefis eğimli olabilir, ama poposu dümdüz ve basenleri geniş bir 36 da olabilir. yani beden ölçüsü her şey değildir canlar, az kalıp öğrenip gelin.)

ha öyle olmasa bile 32'ye "kuru göt" diyenlerin taocu ve dombili olduğunu düşünüyorum. sevgili erkek kardeşlerim, siz bunlara bakmayın, diğer kız kardeşlerim seviyordur sizi ajdhaşdkahafdhsş.
  • benim, 32 bel, 34 boy giyiyorum. boyum 187, bir ara sporu abarttığım dönem 30-34
    giymişliğim de vardır

benim gibi 32-34 giyen kişiler bilir, biz pantolon özürlüyüzdür, bizim bedenimizde gelen seriden aldın aldın, alamadıysan diğer sezona kadar kolay gelsin
  • 32 beden giyene kuru göt deniyorsa benim gibi 28-30 giyene ne denir acaba diye düşündüren sorunsal..

yoksa ölü müyüm lan ben? *

edit: hala kuru göt, götsüz diyenler var lan, ben hem 28 veya 30 giyiyorum, hem de götüm yusyuvarlak çok afedersin. * * *
  • g.tünü bilemem de, göbeği olmadığı aşikar olan erkektir. ne zamandan beri erkeklerin aldığı kilolar aşağıya gider oldu, g.te giden 1 ise, göbeğe giden 4'tür.

akıllı olun.
  • bu baslığı görünce "ulan acaba ben de mi?" diye gidip gardroba baktım ki cidden benden bahsediliyormuş.

tanım: senin benim gibi erkeklerdir. başlık açmaya değmez.
  • sadece bedene bakarak götün büyüklüğünü bildiğini sanma ahmakligina gark olanları bana göstermiş olan şey.

arkadaşlar gördüğünüz gibi boyu 190 ve üzeri olup bunu giyen de var 165 olup giyen de. sunu bilin ki aynı boyda ve kiloda olup farklı beden giyen yuzbinlerce kisi var. çünkü insan bedeninin her bir uzvu kendine has. boy 32, bel 32 giyen 185-85 varken 175-75 de var. kiminin bacağı uzun, kiminin gövdesi, kiminin boynu... bu yüzden sözlükte 185-75 boy-kiloya yakin çok kışı varken, vücut güzelliği çoğunun iyi oranlarda değildir. bu arkadaşlar bir çok başlıkta boy kilo yazarak yakışıklı olduğunu hissettirme eğilimindedir.
  • 32 bel 32 boy oranıyla dahil olduğum erkekler grubu. boyu da siz hesaplayın artık. sezon sonu indirimlerinde bulamadığım, genelde ilk sırada tükenen ürünlerdir. geriye kalanlar 36 ve üstü bedenler. demek ki büyük çoğunluk benimle aynı kategoride. kuru göt diyenler galiba leğen götlü arkadaşlar olsa gerek.

gayet normal ölçülerdir.

not: fakirim. sezon sonunu bekliyorum genelde.
  • kot pantolonlarda kullanılan bedenler, kadın giyiminde kullanılan 32-34-36-38..vs gibi rakamlardan farklıdır genelde. etekte 36 giyinen ideal bedendeki bir kadın, kot pantolonda 26-27 beden gibi bişey giyinir.
    sonuç olarak kot pantolonda 32 beden; ne tombik ne de çok zayıf erkek götü demektir. tahmin yürüteceğimize, 32 beden giyinen yazar arkadaşlarımız götlerinden birer resim eklesin entarilerine ki, daha sağlıklı yorumlar yapabilelim.
hesabın var mı? giriş yap